Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсон буде з квасом
Питання, пов’язані із забезпеченням потреб херсонців у придбанні квасув літній період 2010 р., обговорювалися сьогодні на нараді заступника міського голови Юрія Христича з представниками підприємств-виробників та реалізаторів квасу, повідомляє прес-служба міської ради.

Ю.Христич звернув увагу підприємців на необхідність вчасного та якісного проведення поточного ремонту ємностей «Прохолода», благоустрою прилеглої до них територій, заміни зношених ємностей новими, встановлення сучасних контейнерів для відпрацьованої тари і сміття. Підприємствам-реалізаторам квасу доручено розглянути і можливість розробки уніфікованої естетичної уніформи для продавців напою. Як зазначив Ю.Христич, цього року для покращення естетичного вигляду центральної вулиці міста – просп.Ушакова - прийнято рішення про перенесення об’єктів торгівлі квасом на прилеглі до проспекту вулиці.

У 2009 р. в місті працювали два підприємства виробника і постачальника квасу – ВАТ «Джерело» (розпочало роботу наприкінці травня), цех приватного підприємця С.Чуклова (на початку червня).

Відповідно до дислокації, сезонна торгівля квасом здійснювалась 7-ма суб’єктами підприємницької діяльності через 36 стаціонарних ємностей «Прохолода» та 6 квасних бочок.

Оптово-відпускна вартість квасу в 2009 р. становила 1,80 грн./л (окрім цього, транспортування квасу – 0,20 грн./л) і була вищою, ніж у 2008 р. на 20% (або 0,30 грн./л). Крім того, у 2009 р. в порівнянні з 2008 р. транспортні видатки збільшились удвічі. У 2009 р. роздрібна вартість 1 л квасу складала 3,00 грн. Загальні обсяги виготовленого та реалізованого ВАТ «Джерело» у 2009 р. квасу - 600 тонн.Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 23 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1368  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют