Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Борис Сіленков:треба зламати тенденцію «збіднюючого розвитку»
Відповідну заяву Борис Сіленков зробив в інтерв’ю сайту Новий час

Борис Сіленков підкреслив, що: «На сьогодні суб’єкти аграрного господарювання за динамічності соціально-економічних змін ринкової економіки та прискорення процесів глобалізації і євроінтеграції України в світовий економічний простір потребують нових стратегічних орієнтирів, які можуть забезпечити їм тривалий успіх у конкуренто¬спроможності та стабільності економічного функціонування на довгострокову перспективу. Потрібно зламати небезпечну тенденцію «збіднюючого розвитку», заклавши на майбутнє підвалини «випереджаючого розвитку».

«Після аграрних реформ у 90-х роках Херсонська область зазнала найбільших негативних наслідків в Україні. На 68% втрачено потужності переробної галузі, доведено до банкрутства і зруйновано 79% тваринницьких ферм та комплексів. В одноосібному господарстві знаходилося 82% молочного стада. У 2,3 раза скоротилася продукції. У 2003 році із загальної вартості активів 86% становили необоротні активи. Херсонська область єдина в Україні, яка після розпаювання земель в одноосібному землекористуванні мала 42,7% від загальної кількості ріллі»-зазначив колишній голова Херсонської ОДА.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 23 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1029  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама