Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+ОИ «Херсонский Форум» против принятия новой редакции антирабочего Трудового кодекса
Об этом сказано на официальном сайте этой общественной организации.

В сообщении сказано, что 17 апреля 2010 года в рамках подготовки к Всеукраинской конференции ««Украинские профсоюзы и трансформация трудового законодательства: пути гармонизации социальных интересов» в Херсоне прошел круглый стол, посвященный анализу законопроекта Трудового кодекса» позиции профсоюзов относительно проекта Трудового кодекса Украины.

Круглый стол был организован независимым профсоюзом «Захист праці» и немецким Фондом Розы Люксембург. Данный законопроект может быть принят Верховной Радой в конце апреля 2010 года, но все еще содержит ряд противоречивых моментов.

Ряд норм получили достойное внимание со стороны профсоюзов. По окончании круглого стола было принято обращение в ВРУ и комитеты Верховной Рады Украины.Голові Верховної Ради України
В.М.ЛИТВИНУ

Копії:

Першому заступнику
та заступнику Голови
Верховної Ради України

Головам депутатських фракцій
Верховної Ради України

Головам Комітетів
Верховної Ради України
Шановний Володимире Михайловичу!
Шановні члени Погоджувальної ради Верховної Ради України!

20 травня 2008 року Верховною Радою України прийнято у першому читанні проект нового Трудового кодексу України (законопроект р. № 1108), який має замінити собою нині чинний Кодекс законів про працію України від від 10.12.71 № 322-VIII.

Після тривалих дискусій за участю широкого кола українських та міжнародних учасників, передусім профспілок та об’єднань роботодавців, профільний Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці 10 грудня 2009 року схвалив свої пропозиції стосовно прийняття даного законопроекту у другому читанні та вцілому.

За роки роботи над данним проектом, яка фактично розпочалася ще вісім років тому, відбувся значний прогрес у юридичному вдосконаленні його норм та досягненні широкого суспільного компромісу стосовно їхнього змісту.

Разом з тим, в редакції, ухваленій Комітетом у грудні минулого року, даний законопроект продовжує містити низку норм, які несуть загрозу для прав великої кількості громадян та суперечать міжнародним зобов’язанням України.

Зауваження незалежних профспілок, що не були враховані Комітетом при ухваленні тексту проекту ТКУ, який Верховній Раді пропонується прийняти у другому читанні та вцілому, стосуються таких основних питань, як:

1) метод правового регулювання трудових відносин на Україні;

2) тривалість робочого дня;

3) встановлення вини найманого працівника у скоєнні дисціплінарного проступку та завданні матеріальної шкоди роботодавцю, а також здійсненні на цій основі відрахувань із заробітної плати;

4) право працівника на особисту недоторканність;

5) дискримінації працівників, роботодавцями яких є “суб’єкти малого підприємництва” (з чисельністю працюючих до 20 осіб).

Детальний аналіз зазначених положень ТКУ та пропозиції стосовно їхнього корегування додаються на п’яти сторінках.

Шановний пане Голово та члени Погоджувальної ради Верховної Ради України, зважаючи на виняткову суспільну значущість даних питань для основоположних життєвих інтересів мільйонів українських громадян, ми, представники профспілкових та інших громадських організацій, які об’єднують різні категорії українських громадян, вважаємо недопустимим прийняття Трудового кодексу України в редакції від 10 грудня 2009 року без внесення змін до положень, про які йшлося вище.

Тому, відповідно до підпункту 6) пункту 14 статті 73 Закону “Про Регламент Верховної Ради України” від 10 лютого 2010 року № 1861-VI просимо Вас внести на розгляд Погоджувальної ради Верховної Ради України питання про внесення пропозиції щодо проведення парламентських слухань стосовно окреслених вище проблемних питань проекту нового Трудового кодексу України.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 23 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1142  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП