Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Кадрові ротації в Херсонській ОДА з незрозумілим підтекстом
За інформацією видання Новий час заяву про звільнення за власним бажанням написав керівник Управління капітального будівництва облдержадміністрації Микола ДЕНИСОВ. Написав примусово-добровільно...

Є також інформація, що на посаду начальника цього управління буде призначена людина з Криму.

Враховуючи не аби який інтерес губернатора до капітального будівництва, який викристалізувався в Розпорядженні голови ОДА № 284 від 23 березня поточного року «Про визначення єдиного замовника по будівництву, реконструкції, ремонту та інших видах будівельних робіт в області» звільнення та призначення керівника УКСу не випадкове і замовник в області буде дійсно єдиний і достатньо конкретний.

До речі, надходить інформація, що головами РДА найближчих до Криму районів будуть призначені кадри з автономії, що цілком відповідає розкладам, наведеним вище.

Питання, як на все це подивиться голова обласної ради Володимир ДЕМЬОХІН по поверненню з закордонної відпустки? Не секрет, що наявний в обласній раді Відділ з питань планування, регіональної економіки, впровадження інвестицій, розвитку підприємництва, курортно-туристичної діяльності, управління об’єктами комунальної власності та приватизації теж не просто так існував.

І не менш цікаво, як на інтерес губернатора відреагує бютівський нардеп Юрій ОДАРЧЕНКО, будівельні структури якого теж грали не останню роль в комунальних підрядах з обласного бюджету.

А яка ж ціна питання? Не дуже й велика, як за кримськими мірками – десь близько 60- ти (між 57 та 62) млн. грн., яки залишилися на рахунках місцевого самоврядування та виконавчих органів. Певно, ці кошти можуть (і будуть!) підряджені у бюджетні ремонтно-будівельні підряди.

Як повідомлялося раніше заяви про звільнення з посад керівника управління освіти та науки облдержадміністрації написав Володимир СУХ та начальник управління охорони здоров’я Михайло БРАГАР. Обидва посадовці свого часу потрапили на вказані посади після призначення в області губернатором Бориса СІЛЕНКОВА за квотою Соціалістичної партії України.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 23 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1858  

Комментарий написал(a) Горожанин. Опубликованно: 24 апреля 2010 23:57 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Спасибо за информации, но однако редакции сайта необходимо проверять факты.
Так, начальник управления здравоохранения Брагар М.С. назначен надолжность ещё в 2003 году. no
эксГлава администрации Силенков Б.В. не работал в то время.
Кроме этого, уволнение Брагара М. связано со здоровьем (он болел более полугода)

Зачем же искажать факты? angryДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода