Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо забов”язав чиновників неухильно виконувати Програму розвитку житлового будівництва в Херсоні
З метою сприяння розвитку житлового будівництва та неухильного виконання завдань обласної комплексної програми розвитку житлового будівництва міський голова Володимир Сальдо видав розпорядження про до неухильне виконання відповідних заходів виконавчими органами міської влади, повідомляє прес-служба міської ради.

Програмою передбачено комплекс заходів, виконання яких покращить ситуацію у будівельній галузі міста. Серед них: проведення інвентаризації земельних ділянок з метою резервування та використання під забудову житлом соціального призначення та доступним житлом; розроблення проектів розміщення житлового будівництва, у тому числі соціального житла та доступного житла для громадян з невисоким рівнем доходом, які потребують поліпшення житлових умов, відповідно до законодавства; спрощення дозвільно-погоджувальних процедур у будівництві; реконструкція існуючого житлового фонду тощо.
Передбачено проведення аналізу стану забезпечення потужностями будівельно-монтажних організацій, будівельними матеріалами та виробами, необхідними для розгортання будівництва доступного житла.

Заплановано у ході виконання міського бюджету надати на розгляд міської ради пропозиції щодо збільшення обсягів фінансування житлового будівництва за програмою розвитку молодіжного житлового кредитування в місті Херсоні на 2006–2012 роки.

Забезпечення при спорудженні житла безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення, згідно з заходами Програми розвитку житлового будівництва, буде однією з головних вимог при здачі новобудови.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 22 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1493  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн