Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Опитування у Херсоні: “Думка населення щодо стану свого здоров’я”
За повідомленням прес-служби управління статистики Херсонської ОДА зазначеним управлінням було проведено опитування (за даними вибіркового опитування домогосподарств).

З метою отримання інформації щодо самооцінки стану свого здоров’я та рівня захворюваності населення, Головним управлінням статистики у жовтні 2009р. проведене опитування осіб, які входять до складу домогосподарств, що брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя.

Підсумки опитування свідчать, що майже половина населення області оцінювало стан свого здоров’я як «добрий», кожні дві з п’яти осіб вважали стан свого здоров’я «задовільним».

Оцінила свій стан здоров’я як «поганий» кожна дев’ята пересічна особа.

Кожний другий з опитаних осіб повідомив, що у 2009р. хворів.

Хронічні захворювання чи проблеми зі здоров’ям мали 31,5% опитаних.

Найбільш поширеними були гіпертонія та серцеві захворювання – про наявність яких повідомили відповідно кожна третя і кожна четверта особи, які мають хронічні захворювання.

Кожна шоста особа хворіє на артроз або артрит (в т.ч. на ревматоїдний), 10% осіб страждають від мігрені або частого головного болю, 6% – мають виразку шлунку або 12 – палої кишки, по 4% відповідно мають захворювання з груп хронічного бронхіту, енфіземи легенів, страждають на алергію, діабет та неалергічну астму.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 21 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1415  

Комментарий написал(a) херсонец. Опубликованно: 21 апреля 2010 21:13 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Каждый 18-й житель страны официально зарегистрирован инвалидом, а сколько не могут оформить бумаги из-за нищеты.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП