Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонський учитель написав відкритого листа першому заступнику Mіністра освіти і науки
Заступник директора з НВР фізико-технічного ліцею м. Херсона Володимир БЄЛИЙ написав відкритий лист до першого заступника Міністра освіти і науки Бориса ЖЕБРОВСЬКОГО стосовно політики відомства та суворої вчительської долі, повідомляє сайт Новий час .

Лист був розміщений на сайті Всеукраїнської Експертної Мережі.

Наводимо лист в повному обсязі.

Можливо, що китайським шахтарям чи іншим працівникам різних країн світу працюється дуже тяжко, але ж не ВЧИТЕЛЯМ деінде. У якій ще країні діти та вчителі витрачають власні гроші на текст ДЕРЖАВНОЇ атестації?

Шановний Борисе Михайловичу!

Дозвольте якомога лаконічно потурбувати Вас у рамках громадської співучасті щодо наступних аспектів, які є зараз АКТУАЛЬНИМИ для школи. Виходимо з того, що МИ:

ОФІЦІЙНО ЗАЯВЛЯЄМО: проводити цього року ДПА в 11-х класах у формі контрольних робіт без призупинення занять.

ДІЄМО: спускаємо на базовий шкільний рівень вказівки проводити ДПА за змістом та формою точнісінько, як у попередні роки з формуванням атестаційних комісій.

Питання: “Як закладу, що має 9-ть (дев’ять) випускних 11-х класів, задіяти комісії без призупинення занять у 9-х та 10-х класах, що, в свою чергу, нараховують 11-ть класних колективів, котрі на заняттях з профільних предметів фізико-інформатико-математичного профілю ще й діляться на дві групи?”.

Висновок – збережемо пострадянську управлінську тактику: “Стій на місці – йди сюди і мовчки виконуй!” ???
ЗАПРОШУЄМО вчителів взяти участь у проведенні сесій ЗНО у червні місяці, коли вони ще працюють у школах (ДПА у 9-х класах, практика тощо). Звісно, що набуття такого цінного досвіду вчителями шкіл здатне якісно покращувати їхню діяльність, бо слугуватиме містком для формування додаткової суспільно значимої мотивації до якісної освіти, як в учнів, так і у самих педагогічних колективах.

ДІЄМО: платимо вчителю за тяжкий день роботи на ЗНО 60 грн. і вираховуємо з його основного заробітку за цей день вже без уроків в середньому 100 грн.

Питання: “Як вчителю, не руйнуючи себе внутрішньо, вирішити дилему між бути “ворогом самому собі” та патріотом власної корпоративної системи в умовах низької оплати праці?”.

Висновок – збережемо пострадянську лицемірну ідеологію: “Мовчки роби, що кажуть, бо головне у тім, щоб не було війни!” ???

З повагою,

Володимир Бєлий – заступник директора з НВР фізико-технічного ліцею м. Херсона

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 21 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1439  

Комментарий написал(a) серьога. Опубликованно: 21 апреля 2010 20:21 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 295
ICQ: --
мій УЧИТЕЛЬ :)Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП