Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+КРУ перевіряє законність проведення тендерів
Відповідно до звернення СБУ в Херсонській області проведено виїзну перевірку щодо проведення тендерних процедур закупівлі продуктів харчування, вугілля та ремонтних робіт у райвідділі освіти за період з 01 січня 2007 по листопад 2009 років.

Протягом 2009 року відділ освіти ухилявся від проведення тендерних процедур, що призвело до невиконання вимог чинного законодавства. Адже начальником відділу освіти видано наказ про «Про організацію закупівель товарів робіт і послуг навчальними закладами Горностаївського району». Чиновником делеговано право керівникам навчальних закладів, що обслуговуються централізованою бухгалтерією відділу освіти, створити свої тендерні комітети та укладати власні договори на закупівлю товарів робіт та послуг за державні кошти в межах бюджетних асигнувань.

КРУ встановлено: протягом 2009 року розпорядники коштів (начальник та головний бухгалтер відділу освіти) ставили підписи на банківських документах. При цьому в управлінні Державного казначейства реєстраційних рахунків по навчальних закладах взагалі не відкрито. Таким чином, усупереч нормативній базі витрачено чималі кошти на придбання продуктів харчування (147,52 тис. грн.), транспортних послуг (428,58 тис. грн.) та кам’яного вугілля (665,54 тис. грн.). Таким чином, загалом без проведення тендерних процедур розтрачено суму в 1 млн 241,64 тис.грн.

За матеріалами інспектування проінформовано СБУ в Херсонській області. За результатами контрольного заходу не виключається порушення нових кримінальних справ. Працюють телефони довіри в Херсоні – 26 36 28 та Горностаївці – 4 18 75.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 21 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1576  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют