Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо запропонував громадськості залучитися до святкування Дня Європи
В.Сальдо запропонував представникам громадських організацій взяти участь у проекті, спеціально присвяченому Дню Європи, - конкурсі «Херсон європейське місто», повідомляє прес-служба міської ради.

Проекти, представлені в рамках конкурсу, мають бути пов’язані з перспективним баченням розвитку окремих сфер міського господарства на найближчі роки та узгоджуватися зі Стратегією економічного розвитку Херсона. Однак стосуватися вони можуть і соціально-культурної, і архітектурної, і екологічної, і економічної тематики тощо.

Детально суть конкурсу та його умови будуть викладені у Положенні, яке зараз готується і буде затверджено розпорядженням міського голови. Буде затверджено і склад конкурсної комісії, що визначить переможців конкурсу - 3 найкращі проекти, які їх розробники зможуть презентувати для представників дипломатичних кругів провідних європейських країн в рамках роботи прес-центру Днів Європи.

«Такі зустрічі відтепер стануть традиційними», - резюмував міський голова. - Саме на них є можливість визначити конструктивні шляхи співпраці влади і громади».
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 21 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1189  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн