Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Анатолій Гриценко зустрічався з представниками нацменшин Херсонщини
16 квітня голова обласної державної адміністрації Анатолій Гриценко провів зустріч з керівниками національно-культурних товариств області, повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Розпочав зустріч керівник області з огляду життєво важливих проблем для населення регіону, які на сьогодні повинні бути пріоритетними для місцевих органів влади - питна вода, зайнятість, проблеми ЖКХ.

Анатолій Гриценко вважає, що для вирішення багатьох питань необхідна потужна податкова база. "Я проводжу багато зустрічей, знайомлюсь із ситуацією в регіоні. Ситуація складна, є багато проблем в економіці, оподаткуванні. Сьогодні нам необхідна серйозна податкова база, яка надасть змогу вирішити бюджетні проблеми, питання детінізації економіки, ліквідації корупції в структурах різного рівня".

Голова обласної державної адміністрації також акцентував увагу на боротьбі, яка розгорнулася в регіоні з нелегальним вивозом металобрухту, боротьбі з реалізацією наркотиків, гральним бізнесом.

Анатолій Гриценко зупинився на проблемних питаннях аграрного сектору області, зокрема, цін на м'ясо, створенні умов для належної роботи ринків, легалізації неузаконених ринків.
"Є дуже багато проблем, які необхідно вирішити і які нададуть змогу наповнити бюджет для розв'язання соціальних питань", зазначив він.
Як один із прикладів вирішення соціальних питань при наповненні бюджету голова облдержадміністрації назвав забезпечення безплатної діагностики за рахунок обласного бюджету в рамках обласної програми "Здоров'я нації" з 1 червня 2010 року.

"Я хочу, щоб ви були прямими учасниками тих ініціатив, які будуть вирішуватися в області, - підкреслив Анатолій Гриценко. - Сьогодні наше завдання повернути довіру людей до органів влади. Це складне питання, але ми його вирішимо".

Анатолій Гриценко запропонував учасникам зустрічі розробити подальший план роботи, створити координаційну раду для спільного вирішення питань національних меншин.

Зі свого боку учасники зустрічі підняли питання стосовно створення єдиного національно-культурного центру, організаційного проведення різноманітних заходів, статусу російської мови.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 20 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1286  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода