Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Первая реакция депутатов на обращение общественности. «Дубовую рощу нужно вернуть херсонской громаде»- заявление ГД «Возрождение Херсона»
Редакция «Херсонской правды» начала собирать комментарии херсонских политиков относительно инициативы херсонской общественности поставить перед депутатами вопрос об отмене решения сессии городского совета о выделении фирме «Амстор» 5 га земли в дубовой роще (район автовокзала).

Публикуем первую реакцию на данное обращение (ГД «Возрождение Херсона):

Артур Херувимов: "депутатская группа "Возрождение Херсона" голосовала против выделения земельного участка под строительство развлекательного центра. Почему? Потому что нельзя отдавать уникальную дубовую рощу под вырубку. Это раз. А также нельзя продавать 5 гектаров уникальной херсонской земли по цене трех комнатной квартиры. Это два. Мнение нашей организации остается неизменным: дубовую рощу нужно вернуть херсонской громаде".

Напоминаем:Херсонская общественность обратилась к мэру города и депутатам городского совета с таким обращением:

Звертаємось до всіх громадян Херсону підписати це звернення щодо збереження в нашому місті дубового гаю в районі автовокзалу, повідомляє сайт Політична Херсонщина.

Контактна особа: Наталія Мірошниченко, Обласна бібліотека ім. О.Гончара

Шановні панове депутати!

Ми, члени міської громади, просимо вас

скасувати рішення ХХХІ сесії міської ради V скликання від 13.10.2009 року за №1305 "Про виконання постанови Ворошиловського районного суду м. Донецька від 28.09.2009 по справі №2а-2747/09".


В цьому рішенні йдеться про надання земельної ділянки на території Дубового гаю в парку ім. 50-річчя СРСР (парк "Ювілейний") донецькій фірмі "Амстор". Заплановане "Амстором" будівництво торгівельно – розважального комплексу безсумнівно приведе до часткового або повного знищення найціннішого в природоохоронному та науковому значенні масиву зелених насаджень.

Але ж існуючий Дубовий гай на ділянці, наданій під забудову, є унікальним багаторічним, далеко ще незавершеним науковим експериментом з вирощування без поливу дубових насаджень в умовах посушливого степу.

Дубовий гай був посаджений в 1949 році на території Херсонського Ботанічного Саду. Сіянці висаджували студенти педагогічного інституту експериментальним квадратно – гніздовим методом з метою випробування ефективності цієї методики. Формування гаю відбувалося у жорстких умовах південного степу, без будь-якого додаткового, зазвичай дорогого, догляду, поливу і рубок освітлення. Насадження виявилося здатним існувати самостійно в жорстких кліматичних умовах і наступаючої урбанізації, що й було потрібно довести в умовах експерименту. Однак 60 років для такого експерименту - це тільки початок, перший етап. Період спостережень за станом насаджень повинен тривати ще як мінімум протягом такого ж терміну.

Крім того, велика і природоохоронна цінність Дубового гаю. Єдиний в мікрорайоні лісовий масив, по суті, являє собою острів в морі транспортних розв'язок, промислових підприємств і спальних районів. За минулі 60 років він досяг віку зрілості і лише зараз став здатний на багато десятків років, а то й на віки, виконувати функції оздоровлення навколишнього середовища, поліпшення умов праці та відпочинку херсонців. Таке насадження - неоціненне багатство Херсона, а його знищення - злочин проти міської громади, проти історії та культури рідного міста.

Є і ще одна важлива обставина. До 40-х років минулого століття в межах наданої земельної ділянки розташовувався скотомогильник міського м'ясокомбінату. Тому для санітарного стану міста на даній території краще зберігати багаторічні деревні насадження, а не рити котлован під підприємство громадського харчування. Тим паче, що парк «Ювілейний» входить в санітарно-захисну зону промислової території, що включає в себе нафтопереробний завод, м'ясокомбінат, залізничну магістраль до пункту відстою та очищення вагонів.

Відповідно до нормативного документа «Будівельні норми і правила», спорудження підприємств громадського харчування в межах санітарно-захисних зон неприпустимо.

Ми звертаємося до лідерів фракцій Партії регіонів, Народної партії, «Народної опозиції» у міськраді, чиї депутати в повному складі проголосували за надання земельної ділянки. Подумайте про майбутнє ваших партій в місті. Адже наближаються вибори до місцевих органів влади. Що ви відповісте своїм політичним конкурентам?

Що скажете своїм виборцям?

Що бізнес - інтереси іногородніх бізнесменів Вам ближче інтересів корінних херсонців?

Ми звертаємося до депутатів інших фракцій, що голосували «за».

Ваші імена і назви ваших фракцій опубліковані в пресі і легко доступні в Інтернеті на сайті газети «Вгору». Подумайте про своє політичне майбутнє!

Якщо Дубовий гай постраждає Вам вже ніколи не відмитися від ганьби. Ви, по суті, поставите себе та свої партії в положення ворогів міської громади.
І чи захочуть в майбутньому будь які партії включати ваші імена у відкриті списки на виборах до місцевих органів влади. Цей «компромат» залишиться на вас довічно.

Ви від нього не відмиєтеся і не відкупитеся.

Поки ще не пізно все виправити! Виявіть політичну мудрість!

Переголосуйте рішення ХХХІ -ї сесії в ім'я інтересів Херсона, міської громади, своїх власних.

Нащадки скажуть вам за це спасибі.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 5  ::  Дата: 19 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1887  

Комментарий написал(a) Друг. Опубликованно: 19 апреля 2010 22:09 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Спасибо борцам за наш город! Дубовая роща должна жить. В нашем обществе люди потеряли ум из-за денег.

Комментарий написал(a) cnn. Опубликованно: 19 апреля 2010 22:17 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
С такими борцами в городе скоро ни одного дерева не будет) Показуха одна. А на деле все там в доле!

Комментарий написал(a) олэнка. Опубликованно: 19 апреля 2010 22:47 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Может, перед выборами и роща дубовая возродится и наполнится голосами детей! ОТ ВЫБОРОВ ДО ВЫБОРОВ ЖИВЕТ ГРОМАДА ВЫГОДНО!

Комментарий написал(a) Лена. Опубликованно: 20 апреля 2010 09:11 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Надеюсь, что это не просто слова! Но дали же какой-то церкви строить... А я помню как мы там отдыхали, с классом ходили гулять. Здорово было. А что сейчас? Мужи города, задумайтесь, что Вы оставляете после себя?!

Комментарий написал(a) Наталья. Опубликованно: 20 апреля 2010 15:53 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Поставити свій підпис можна Архітектурне та естетичне обличчя Херсонапрямо тутДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее