Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Первая реакция депутатов на обращение общественности. «Дубовую рощу нужно вернуть херсонской громаде»- заявление ГД «Возрождение Херсона»
Редакция «Херсонской правды» начала собирать комментарии херсонских политиков относительно инициативы херсонской общественности поставить перед депутатами вопрос об отмене решения сессии городского совета о выделении фирме «Амстор» 5 га земли в дубовой роще (район автовокзала).

Публикуем первую реакцию на данное обращение (ГД «Возрождение Херсона):

Артур Херувимов: "депутатская группа "Возрождение Херсона" голосовала против выделения земельного участка под строительство развлекательного центра. Почему? Потому что нельзя отдавать уникальную дубовую рощу под вырубку. Это раз. А также нельзя продавать 5 гектаров уникальной херсонской земли по цене трех комнатной квартиры. Это два. Мнение нашей организации остается неизменным: дубовую рощу нужно вернуть херсонской громаде".

Напоминаем:Херсонская общественность обратилась к мэру города и депутатам городского совета с таким обращением:

Звертаємось до всіх громадян Херсону підписати це звернення щодо збереження в нашому місті дубового гаю в районі автовокзалу, повідомляє сайт Політична Херсонщина.

Контактна особа: Наталія Мірошниченко, Обласна бібліотека ім. О.Гончара

Шановні панове депутати!

Ми, члени міської громади, просимо вас

скасувати рішення ХХХІ сесії міської ради V скликання від 13.10.2009 року за №1305 "Про виконання постанови Ворошиловського районного суду м. Донецька від 28.09.2009 по справі №2а-2747/09".


В цьому рішенні йдеться про надання земельної ділянки на території Дубового гаю в парку ім. 50-річчя СРСР (парк "Ювілейний") донецькій фірмі "Амстор". Заплановане "Амстором" будівництво торгівельно – розважального комплексу безсумнівно приведе до часткового або повного знищення найціннішого в природоохоронному та науковому значенні масиву зелених насаджень.

Але ж існуючий Дубовий гай на ділянці, наданій під забудову, є унікальним багаторічним, далеко ще незавершеним науковим експериментом з вирощування без поливу дубових насаджень в умовах посушливого степу.

Дубовий гай був посаджений в 1949 році на території Херсонського Ботанічного Саду. Сіянці висаджували студенти педагогічного інституту експериментальним квадратно – гніздовим методом з метою випробування ефективності цієї методики. Формування гаю відбувалося у жорстких умовах південного степу, без будь-якого додаткового, зазвичай дорогого, догляду, поливу і рубок освітлення. Насадження виявилося здатним існувати самостійно в жорстких кліматичних умовах і наступаючої урбанізації, що й було потрібно довести в умовах експерименту. Однак 60 років для такого експерименту - це тільки початок, перший етап. Період спостережень за станом насаджень повинен тривати ще як мінімум протягом такого ж терміну.

Крім того, велика і природоохоронна цінність Дубового гаю. Єдиний в мікрорайоні лісовий масив, по суті, являє собою острів в морі транспортних розв'язок, промислових підприємств і спальних районів. За минулі 60 років він досяг віку зрілості і лише зараз став здатний на багато десятків років, а то й на віки, виконувати функції оздоровлення навколишнього середовища, поліпшення умов праці та відпочинку херсонців. Таке насадження - неоціненне багатство Херсона, а його знищення - злочин проти міської громади, проти історії та культури рідного міста.

Є і ще одна важлива обставина. До 40-х років минулого століття в межах наданої земельної ділянки розташовувався скотомогильник міського м'ясокомбінату. Тому для санітарного стану міста на даній території краще зберігати багаторічні деревні насадження, а не рити котлован під підприємство громадського харчування. Тим паче, що парк «Ювілейний» входить в санітарно-захисну зону промислової території, що включає в себе нафтопереробний завод, м'ясокомбінат, залізничну магістраль до пункту відстою та очищення вагонів.

Відповідно до нормативного документа «Будівельні норми і правила», спорудження підприємств громадського харчування в межах санітарно-захисних зон неприпустимо.

Ми звертаємося до лідерів фракцій Партії регіонів, Народної партії, «Народної опозиції» у міськраді, чиї депутати в повному складі проголосували за надання земельної ділянки. Подумайте про майбутнє ваших партій в місті. Адже наближаються вибори до місцевих органів влади. Що ви відповісте своїм політичним конкурентам?

Що скажете своїм виборцям?

Що бізнес - інтереси іногородніх бізнесменів Вам ближче інтересів корінних херсонців?

Ми звертаємося до депутатів інших фракцій, що голосували «за».

Ваші імена і назви ваших фракцій опубліковані в пресі і легко доступні в Інтернеті на сайті газети «Вгору». Подумайте про своє політичне майбутнє!

Якщо Дубовий гай постраждає Вам вже ніколи не відмитися від ганьби. Ви, по суті, поставите себе та свої партії в положення ворогів міської громади.
І чи захочуть в майбутньому будь які партії включати ваші імена у відкриті списки на виборах до місцевих органів влади. Цей «компромат» залишиться на вас довічно.

Ви від нього не відмиєтеся і не відкупитеся.

Поки ще не пізно все виправити! Виявіть політичну мудрість!

Переголосуйте рішення ХХХІ -ї сесії в ім'я інтересів Херсона, міської громади, своїх власних.

Нащадки скажуть вам за це спасибі.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 5  ::  Дата: 19 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1763  

Комментарий написал(a) Друг. Опубликованно: 19 апреля 2010 22:09 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Спасибо борцам за наш город! Дубовая роща должна жить. В нашем обществе люди потеряли ум из-за денег.

Комментарий написал(a) cnn. Опубликованно: 19 апреля 2010 22:17 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
С такими борцами в городе скоро ни одного дерева не будет) Показуха одна. А на деле все там в доле!

Комментарий написал(a) олэнка. Опубликованно: 19 апреля 2010 22:47 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Может, перед выборами и роща дубовая возродится и наполнится голосами детей! ОТ ВЫБОРОВ ДО ВЫБОРОВ ЖИВЕТ ГРОМАДА ВЫГОДНО!

Комментарий написал(a) Лена. Опубликованно: 20 апреля 2010 09:11 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Надеюсь, что это не просто слова! Но дали же какой-то церкви строить... А я помню как мы там отдыхали, с классом ходили гулять. Здорово было. А что сейчас? Мужи города, задумайтесь, что Вы оставляете после себя?!

Комментарий написал(a) Наталья. Опубликованно: 20 апреля 2010 15:53 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Поставити свій підпис можна Архітектурне та естетичне обличчя Херсонапрямо тутДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
Херсонский ТОП Украина онлайн
Copyright © 2009-2017 pravda.ks.ua; pravda.kherson.ua
Перша безкоштовна інтернет-газета Херсона
Всі права застережено. Матеріали видання захищено авторським правом.
Електронна адреса видання: taras@pravda.ks.ua
Дизайн: ихайлов Микита.
Редакція інтернет видання "Херсонська правда" ГО "Асоціація блоггерів "Новамедіа"