Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гарячі новини від Громадської ради (з перших вуст)
Інформація розміщена на сайті http://gromada-ks.blogspot.com

Зазвичай близько 9 години ранку я приходила до обладміністрації, брала ключа та відчиняла приймальню Громадської приймальні при облдержадміністрації.

В грудні 2008 року губернатор Херсонщини Б.В. Сіленков привселюдно оголосив про те, що від надає приміщення для роботи приймальні громадської ради при ХОДА і свою обіцянку виконав.

В громадській приймальні працювали фахівці з різних питань Комітету виборців України, ХОО "Успішна жінка", ХОО солдатських матерів України, ХОО ВГО "Асоціація сприяння самоорганізації населення", обласне та міське товариство захисту прав споживачів, молодіжної студії "Тотем", Школи розвитку громади, Причорноморського центру політичних та соціальних досліджень, ХМГО "Безпосереднє народовладдя", ХМГО "За майбутнє Херсона" та інші.

В приймальні Громадської ради йшла підготовка Громадської ради до зустрічі з новим губернатором А.П. Гриценко.

В пятницю, 16 квітня, відповідальна особа відділу по зверненнях громадян Шевченко О.М. мені ключа не дала і прийом громадян ми мусили вести в коридорі обладміністрації, поряд з громадською приймальнею та на вулиці.

Сьогодні вранці мені подзвонила О.М. Шевченко та без будь яких пояснень запропонувала якнайшвидче забрати речі з приймальні Громадської ради.
Так що робота приймальні Громадської ради на сьогодні призупинена на невизначений термін.

На знімках: 1. Вивіска на будівлі Херсонської обладміністрації приймальні Громадської ради при ХОДА. Знімок зроблено близько 10 години ранку 19.04.2010 року
2. Двері Херсонської облдержадміністрації з вивісками відділу по зверненнях громадян та приймальні громадської ради. Фото зроблено близько 10 години ранку 19.04.2010 року.

3. Двері Херсонської облдержадміністрації біля 15 години 19.04. 2010року.

Гарячі новини від Громадської ради (з перших вуст)

Гарячі новини від Громадської ради (з перших вуст)

Гарячі новини від Громадської ради (з перших вуст)

На місці вивіски приймальні Громадської ради при ХОДА - пусте місце, але ще можна розгледіти контури вивіски, яку щойно зняли.

Голова Секретаріату Громадської ради при ХОДА Лариса Щепьоткіна.

Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1314  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода