Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Громадськість Херсона підготувала ЗВЕРНЕННЯ до депутатів Херсонської міської ради (просять зберегти «дубки»)
Звертаємось до всіх громадян Херсону підписати це звернення щодо збереження в нашому місті дубового гаю в районі автовокзалу, повідомляє сайт Політична Херсонщина.

Контактна особа: Наталія Мірошниченко, Обласна бібліотека ім. О.Гончара


Шановні панове депутати!

Ми, члени міської громади, просимо вас

скасувати рішення ХХХІ сесії міської ради V скликання від 13.10.2009 року за №1305 "Про виконання постанови Ворошиловського районного суду м. Донецька від 28.09.2009 по справі №2а-2747/09".


В цьому рішенні йдеться про надання земельної ділянки на території Дубового гаю в парку ім. 50-річчя СРСР (парк "Ювілейний") донецькій фірмі "Амстор". Заплановане "Амстором" будівництво торгівельно – розважального комплексу безсумнівно приведе до часткового або повного знищення найціннішого в природоохоронному та науковому значенні масиву зелених насаджень.

Але ж існуючий Дубовий гай на ділянці, наданій під забудову, є унікальним багаторічним, далеко ще незавершеним науковим експериментом з вирощування без поливу дубових насаджень в умовах посушливого степу.

Дубовий гай був посаджений в 1949 році на території Херсонського Ботанічного Саду. Сіянці висаджували студенти педагогічного інституту експериментальним квадратно – гніздовим методом з метою випробування ефективності цієї методики. Формування гаю відбувалося у жорстких умовах південного степу, без будь-якого додаткового, зазвичай дорогого, догляду, поливу і рубок освітлення. Насадження виявилося здатним існувати самостійно в жорстких кліматичних умовах і наступаючої урбанізації, що й було потрібно довести в умовах експерименту. Однак 60 років для такого експерименту - це тільки початок, перший етап. Період спостережень за станом насаджень повинен тривати ще як мінімум протягом такого ж терміну.

Крім того, велика і природоохоронна цінність Дубового гаю. Єдиний в мікрорайоні лісовий масив, по суті, являє собою острів в морі транспортних розв'язок, промислових підприємств і спальних районів. За минулі 60 років він досяг віку зрілості і лише зараз став здатний на багато десятків років, а то й на віки, виконувати функції оздоровлення навколишнього середовища, поліпшення умов праці та відпочинку херсонців. Таке насадження - неоціненне багатство Херсона, а його знищення - злочин проти міської громади, проти історії та культури рідного міста.

Є і ще одна важлива обставина. До 40-х років минулого століття в межах наданої земельної ділянки розташовувався скотомогильник міського м'ясокомбінату. Тому для санітарного стану міста на даній території краще зберігати багаторічні деревні насадження, а не рити котлован під підприємство громадського харчування. Тим паче, що парк «Ювілейний» входить в санітарно-захисну зону промислової території, що включає в себе нафтопереробний завод, м'ясокомбінат, залізничну магістраль до пункту відстою та очищення вагонів.

Відповідно до нормативного документа «Будівельні норми і правила», спорудження підприємств громадського харчування в межах санітарно-захисних зон неприпустимо.

Ми звертаємося до лідерів фракцій Партії регіонів, Народної партії, «Народної опозиції» у міськраді, чиї депутати в повному складі проголосували за надання земельної ділянки. Подумайте про майбутнє ваших партій в місті. Адже наближаються вибори до місцевих органів влади. Що ви відповісте своїм політичним конкурентам?

Що скажете своїм виборцям?

Що бізнес - інтереси іногородніх бізнесменів Вам ближче інтересів корінних херсонців?

Ми звертаємося до депутатів інших фракцій, що голосували «за».

Ваші імена і назви ваших фракцій опубліковані в пресі і легко доступні в Інтернеті на сайті газети «Вгору». Подумайте про своє політичне майбутнє!

Якщо Дубовий гай постраждає Вам вже ніколи не відмитися від ганьби. Ви, по суті, поставите себе та свої партії в положення ворогів міської громади.
І чи захочуть в майбутньому будь які партії включати ваші імена у відкриті списки на виборах до місцевих органів влади. Цей «компромат» залишиться на вас довічно.

Ви від нього не відмиєтеся і не відкупитеся.

Поки ще не пізно все виправити! Виявіть політичну мудрість!

Переголосуйте рішення ХХХІ -ї сесії в ім'я інтересів Херсона, міської громади, своїх власних.

Нащадки скажуть вам за це спасибі.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 4  ::  Дата: 19 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1300  

Комментарий написал(a) Владимир. Опубликованно: 19 апреля 2010 10:14 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Зараз головне - що переважить, інтереси бізнесу, і не тільки приїджих бізнесменів, або турбота за долю кожного херсонця, долю природного середовища. Врешті врешт це тест за кого міська влада.

Комментарий написал(a) admin. Опубликованно: 19 апреля 2010 10:17 в новости


Группа: Администраторы
Новостей: 32191
Комментариев: 297
ICQ: 6399177
Полностью с вами согласен! Уже сейчас начал обзванивать депутатов и брать их комментарии по поводу данного звернення. Пока многие его поддерживают. А, как там будет увидим.

Комментарий написал(a) олэнка. Опубликованно: 19 апреля 2010 16:37 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
А что: парк еще существует!? У меня уже давно слезы за ним высохли...Шикарная была роща! Детлашня 27й школы набиралась сил, дышала воздухом.

Комментарий написал(a) om222. Опубликованно: 20 апреля 2010 16:35 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
свій підпис можна залишити тут
http://arch-x.blogspot.com/2010/01/blog-post_25.htmlДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина