Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Соціальні педагоги Херсона провели семінар
Темі профілактичної роботи у навчальних закладах міста із запобігання призвичаєння дітей та підлітків до шкідливих звичок було присвячено семінар-практикум для соціальних педагогів, проведений науково-методичною лабораторією Південноукраїнського інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів і методичним кабінетом при управлінні освіти Херсонської міської ради, повідомляє прес-служба міської ради.

Семінар відбувся у спеціалізованій школі №27 з поглибленим вивченням інформатики та іноземних мов.

Враховуючи, що тема семінара стосується не лише навчальних закладів, в обговоренні взяли участь представники районних служб у справах дітей, кримінальної міліції, центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, громадських організацій.
Особливу зацікавленість присутніх викликала робота Центру правової допомоги населенню при Херсонському юридичному інституті Харківського національного університету внутрішніх справ.

Волонтери цього центру провели тренінгове профілактичне заняття з учнями 8-го класу. Коли розмову вели не дорослі, а підтягнуті хлопці у міліцейській формі трохи старші за віком від школярів, це викликало неабияку зацікавленість учнів.

А коли вже гості показали кадри, що ілюструють наслідки вживання алкоголю та наркотиків, відзняті ними на практиці, в очах присутніх читалися і жах, і сум, і біль.

Підводячи підсумки семінару, учасники зазначили особливу важливість взаємодії всіх державних і громадських організацій у спільній профілактичній роботі.

Адже немає у цій справі окремо роботи кожної організації.

Є одна спільна задача, і виконувати її треба разом, повідомляє прес-служба міської ради.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 19 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1068  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн