Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні запроваджують новітні освітні технології
Зважаючи на стрімкий розвиток сучасних інноваційних методів навчання в освітній галузі, вчителі херсонських шкіл постійно беруть участь у науково-практичній діяльності. Цей тиждень не став винятком: 15 квітня на факультеті дошкільної та початкової освіти Херсонського державного університету відбувся науково-практичний семінар «Використання інтерактивних технологій навчання у мовній освіті молодших школярів», повідомляє прес-служба міської ради.

Згідно повідомлення робота семінару була спрямована за декількома напрямками: актуальні проблеми викладання української мови та читання в початкових класах, використання мультимедійних засобів під час навчання англійської мови у початкових класах, формування мовної особистості засобами використання інтерактивних технології.

Семінар відбувся в тісній співпраці із учителями початкових класів, іноземних мов, адміністраціями херсонських шкіл №9, 15, 27, 30, 36, 39, 50, 54, 56, гімназій №3, №6.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 18 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1591  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют