Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо окреслив завдання для підлеглих
За повідомленням прес-служби міської ради міський голова В. Сальдо указав своїм підлеглим, що вони повинні робити найближчим часом

Він забов”язав перевірити стану та відповідності естетичним нормам усіх рекламоносіїв.

Рекламоносії, що не відповідають таким вимогам, будуть демонтовані. Над виконанням цього доручення міського голови працює КП «Бюро естетики міського середовища та зовнішньої реклами».

Міським головою поставлено також завдання щодо наведення належного порядку на зупинках міського транспорту, особливо на кінцевих. Організацією цієї роботи займається управління транспорту і зв’язку, до неї залучені підприємства–автоперевізники.

Заступнику міського голови В.Пепелю та спеціальній інспекції по контролю за станом благоустрою доручено здійснювати перевірки об’єктів торгівлі на наявність біля них урн та утримання прилеглої території у належному санітарному стані. Таке ж завдання отримали голови сільської, селищних рад.

Окрема увага під час наради була приділена питанню щодо відведення грунтових вод у районі Кіндійського шосе.

Відповідне інженерне рішення мають запропонувати управління доріг та відділ комунального господарства головного управління з питань життєдіяльності міста.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 16 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1211  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн