Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У Херсоні продовжують ремонт доріг
Одним з головних завдань, поставлених міським головою перед управлінням доріг, є суворий контроль за якістю ремонту, що проводиться, повідомляє прес-служба міської ради.

Ремонт доріг в місті розпочався одразу з настанням відповідних погодних умов.

Спочатку проведено фрезерування пошкоджених ділянок асфальтового покриття за допомогою спецтехніки, яка знімає пошкоджений шар асфальту глибиною 6 см, потім здійснюється видалення пилу з підготовленої ділянки та обробка її бітумом, після чого укладається новий шар асфальту.

Якість його укладки забезпечується, завдяки використанню сучасної техніки. Так, трамбування шару асфальту здійснюється новим катком, що працює в двох режимах - первинне трамбування асфальту під тиском 8 тонн та вторинне трамбування з використанням режиму вібрації, що дозволяє катку трамбувати асфальт під тиском в 20 тонн.

У першу чергу, ремонтні роботи проводяться на основних магістралях міста: просп. Ушакова, Білозерському шосе, просп. Сенявіна, частково відремонтовані вулиці Рози Люксембург, Нафтовиків та Червонопрапорна, капітальний ремонт яких буде проведений після прийняття державного бюджету.

Паралельно проведено роботи по дефектному обстеженню вулиць Херсонська, Кулика, Димитрова, Ілліча, Лавреньова, просп. 200 років Херсона та інших.

Ремонт на цих вулицях буде здійснений після закінчення тендерних торгів.

Проведені підготовчі фрезерувальні роботи за допомогою спецтехніки на вулицях Перекопській, 295 Стрілецької дивізії, Макарова, Філатова та інших.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 15 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1180  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода