Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Білозерський район готується до відзначення Дня Перемоги
У Білозерській райдержадміністрації відбулося розширене засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 - 1945 років.

На засіданні розглянуті організаційні питання проведення в районі заходів з відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги.

Зокрема, в районному центрі заплановано проведення урочистої ходи нащадків Перемоги, розміщення в місцях проведення заходів інформаційних та вітальних стендів, роботу пересувної солдатської кухні тощо.

На території селищної, сільських рад постійно проводиться упорядкування військових поховань, братських та одиночних могил, меморіальних комплексів, скульптурних, архітектурних та інших споруд й об'єктів, що увічнюють пам'ять про Перемогу та подвиги її учасників.

В освітніх та бібліотечних закладах району організовані книжкові та тематичні виставки, присвячені героїчним подіям Великої Вітчизняної війни. Проведені уроки пам'яті, інформаційні повідомлення, екскурсії, конференції до річниці визволення України, області, району та Дня Перемоги. Оновлено експозиції 3 шкільних музеїв, 25 куточків і кімнат бойової та трудової слави, проведено їх огляд районною комісією.

В бібліотечних закладах району проведено уроки пам'яті "Ратна слава нашого краю", історичні панорами "Історія - свідок минулого, приклад для сучасності й застереження на майбутнє", уроки мужності "Пам'ять про героїв війни збережуть обеліски", тематичні години "Сьогодні славить вся Україна своїх синів", години історичної пам'яті "Партизанськими стежками", години патріотизму "Вони захищали Батьківщину. Діти-герої", історичні дослідження "Злочини фашистів", історичні екскурси "Шлях до Перемоги".

У районному музеї ведеться пошукова робота по збору експонатів та документів воєнного періоду.

В клубних закладах району пройшли тематичні вечори "Хто вів смертям тим лік?", вечори-реквієми "Зі сплаву геройства і мертвих, і живих писалось ім'я Перемоги", бесіди "Найважливіші події Великої Вітчизняної війни".

Ветерани війни, які перебувають на обліку у територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян (160 чол.) постійно отримують різноманітні види соціальних послуг, зокрема, у веденні домашнього господарства, оформленні документів на отримання всіх видів соціальної допомоги, комплексного ремонту власних будинків, послуги перукаря тощо.

У загальноосвітніх закладах району створені та діють загони милосердя, які постійно надають посильну допомогу одиноким ветеранам війни. Традиційно проводяться операції "Турбота", "Дім без самотності", "Осінні клопоти", акції "Милосердя", "Доброго ранку ветеране" та інші.

З початку року обстежено матеріально-побутові умови проживання 26 сімей ветеранів війни та праці, стаціонарно проліковано 112 ветеранів війни, на денному стаціонарі - 56, на дому - 219, 40 ветеранів пройшли курс лікування в обласному госпіталі інвалідів війни.

Всього комплексним медоглядом охоплено 382 ветерана, 63 ветерани отримали медикаменти за пільговими рецептами на загальну суму 2 тис. 594 грн., два ветерана отримали безкоштовні путівки на санаторно-курортне лікування, трьом інвалідам війни видано направлення на безоплатне забезпечення протезно-ортопедичними виробами, два інваліда отримали технічні засоби побутової реабілітації.

Для підтримки районної організації ветеранів України та проведення ними заходів, пов'язаних із пам'ятними подіями Великої Вітчизняної війни було розроблено відповідну районну програму та передбачено на її виконання кошти в районному бюджеті на 2009 рік у розмірі 25 тисяч гривень.

Після затвердження районного бюджету відповідні асигнування будуть виділені і на 2010 рік.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 15 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1435  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода