Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гриценко хоче, щоб керівники РДА та мери міст області затвердили порядок проведення земельних аукціонів за 1 ніч
Про це йдеться в Розпорядженні голови ОДА Анатолія ГРИЦЕНКА №337 від 14.04.2010р. «Про поновлення дії Порядків підготовки земельних аукціонів на території Херсонської області» яке розміщено на офіційному сайті установи, повідомляє сайт Новий час.

Зокрема в документі дається доручення головам районних державних адміністрацій та міським головам міст обласного значення переглянути затверджені у 2008 – 2009 роках Порядки підготовки земельних аукціонів у зв’язку із змінами в земельному законодавстві, затвердити нові Порядки підготовки земельних аукціонів, у разі втрати чинності раніше затвердженими, та, починаючи з 15 квітня 2010 року, надавати земельні ділянки в оренду виключно за затвердженими Порядками підготовки земельних аукціонів, крім випадків, передбачених статтею 134 Земельного кодексу України.

Виконавці Розпорядження мають до 20 травня 2010 року повідомити Головне управління Держкомзему у Херсонській області про затвердження Порядків підготовки земельних аукціонів.

З точки зору керівника ОДА вказане рішення забезпечить ефективне використання в області земель державної власності та збільшить надходження від плати за землю до бюджетів усіх рівнів.

На думку експертів у губернатора гарна мета й правильний підхід до рішення.

Однак остається незрозумілим, як керівники протягом однієї ночі зможуть затвердити нові правила проведення земельних аукціонів, враховуючі що рішення з’явилося 14 квітня в вечорі, а виконувати його вже потрібно з 15 квітня?
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 15 апреля 2010   ::  Посмотрели: 900  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют