Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У 2009р. На Херсонщиніі налічувалось 19128 об’єктів, на яких проводилась роздрібна торгівля
У 2009р. в Херсонській області налічувалось 19128 об’єктів, на яких проводилась роздрібна торгівля (включаючи розташовані на ринках) повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Згідно повідомлення порівняно з 2008р. їх кількість зросла на 421 об’єкт або 2,3%. Переважну більшість (87% або 16645 одиниць) становила мережа, яка перебувала у власності підприємців–фізичних осіб.

Стаціонарних об’єктів роздрібної торгівлі (магазинів, кіосків) налічувалось 11265 од., вони складали 58,9% від усієї мережі. Водночас торгівля проводилась з 7863 нестаціонарних об’єктів (складів, лотків, палаток, розкладок, орендованих секцій, кутків, через Інтернет, по каталогам тощо), які становили 41,1% загальної кількості.

В міських поселеннях розташовані 8858 або 78,6% стаціонарних об’єктів роздрібної торгівлі.

У 2009р. в області налічувалось 1617 об’єктів ресторанного господарства (ресторанів, кафе, барів, їдалень тощо), що більше, ніж у попередньому році на 166 од. або 11,4%.

Переважна більшість об’єктів (1216 од. або 75,2%) знаходилась у власності приватних підприємців. З них 70,3% або 1136 об’єктів розташовані в міських поселеннях.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 апреля 2010   ::  Посмотрели: 915  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн