Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Голова Херсонської ОДА А. Гриценко про радянські прапори (стенограма аудіозапису)
Ініціатива херсонського губернатора Анатолія Гриценка про вивішування на День Перемоги радянських прапорів викликала неабиякий суспільний інтерес, як на Херсонщині так і за її межами.

Підійти однобічно до цієї ініціативи не можна. Так, як ця проблема чіпає дуже багато емоційних, ментальних та інших почуттів українців.

Як на мене, так в таке свято треба вшанувати пам'ять усіх народів та країн які разом воювали проти нацизму.
Тому дуже доречною була б ситуація, коли б в українських містах поряд з державним прапором и прапором Перемоги майоріли прапори усіх країн, народи яких воювали проти фашизму.

Така моя тверда позиція.

Пропоную вашій увазі стенограму діалогу між херсонським губернатором та журналістами, який опублікований на сайті Майдан

ГРИЦЕНКО: - Я как государственный служащий должен соблюдать те законы, которые принимаются в нашей стране. Я назвал закон Украины об увековечении памяти ВВВ 41-45 годов, принятый в 2000-м году. Где чётко прописано в законе, что необходимо использовать символику годов ВВВ. Нам не выполнять законы Украины. А дискусия возможна - среди разных политических сил, общественных организаций...

журналіст: - ну просто в Україні достатньо неордиране є ставлення до радянського минулого і до червоного прапора в тому числі.

- Вы мне скажите – у нас очень много законов, к которым разное отношение различных политических сил и разных партий. Мы будем принимать решения с учётом той нормативно-правовой базы, которая есть в государстве, или с учётом мнений разных политических сил. Противоположного мнения по тем или иным событиям, которые отмечается в государстве.

- Ну але дивіться – наприклад - у нас є закон, який зобов’язує всіх державних чиновників говорити Українською мовою, а ви зараз говорите зі мною російською. Ну от маєте.

- Нема питань у мене розмовляти з вами українською мовою. Але є стаття Конституции, яка гарантіруєт прімінєніє русского язика.

- Але чиновників вона зобов’язує говорити українською.

- Я з вами можу розмовляти українською мовою. У вас питання до прапора чи до розмови, на якій я спілкуюсь з вами, скажіть, будь ласка?

- Ні у мене до вас запитання, як до державного чиновника про прапор.

- А ви не розумієте, коли я з вами спілкуюсь російською мовою про прапор?

- Дивіться. Тільки що ви говорили, що ..

- Я відповів на ваше запитання?

- Відповіли. Я просто намагаюсь зрозуміти ваш аргумент по прапору і по тому рішенню.

- У мене один аргумент. Я третій раз вам повторюю. Це закон України про увічнення перемоги ВВВ 41-45 рр. Почитайте, будь ласка, статтю 1-шу цього закону – там все написано. Тому з одного боку ви мені пропонуєте, щоб я, як жержавний чиновник розмовляв українською, а з другого боку ви мене підштовхуєте, щоб я не виконував закону України.

- божеупаси!

- а чо ми тоді довкола теми дискутуємо, якщо це закон України? Якщо би це було моє власне рішення, тоді я мог би з вами спілкуватись і приводити якісь аргументи. В мене аргумент один – закон України.

- Все зрозуміло дякую.

З ефіру Української служби Бі-Бі-Сі

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 5  ::  Дата: 13 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1882  

Комментарий написал(a) Ветеран. Опубликованно: 13 апреля 2010 18:39 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Молодец Гриценко, давно ждал такого губернатора. И за мову-хорошо дуже свидомому "мовнюку" ответил. Может сейчас, наконец, свидомые второпают, что есть еще вторая половина страны, которая знает украинский, но родной все-таки русский, и другого в ближайшие 30 лет не будет-привыкайте. И за флаги спасибо. Все знают, что 90% победы в ВОВ-это победа СССР, и какой ценой она далась нашему народу. Это наша славная история и ей надо гордиться, а не чураться!

Комментарий написал(a) admin. Опубликованно: 13 апреля 2010 18:52 в новости


Группа: Администраторы
Новостей: 32191
Комментариев: 297
ICQ: 6399177
И за мову-хорошо дуже свидомому "мовнюку" ответил. Может сейчас, наконец, свидомые второпают,

Последний раз предупреждаю господина, ой простите, товарисччча, который под разными никами пишет из одного айпишника, еще раз будут оскорбления по национальной, языковой и религиозной форме, будет БАН!!!

Уже надоело читать всякого рода умозаключения, явно агрессивных людей, которые нагло и цинично навязывают свое мнение!!!!

Напоминаю, для"особо одаренных", пока мы еще не в РФ живем!!!!

Комментарий написал(a) пантелей. Опубликованно: 13 апреля 2010 18:55 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Цитата: admin
И за мову-хорошо дуже свидомому "мовнюку" ответил. Может сейчас, наконец, свидомые второпают,

Последний раз предупреждаю господина, ой простите, товарисччча, который под разными никами пишет из одного айпишника, еще раз будут оскорбления по национальной, языковой и религиозной форме, будет БАН!!!

Уже надоело читать всякого рода умозаключения, явно агрессивных людей, которые нагло и цинично навязывают свое мнение!!!!

Напоминаю, для"особо одаренных", пока мы еще не в РФ живем!!!!


Да че там панькатся с уродом, один раз в паРашу отправить на службу в Чечню, быстро "неньку" любить начнет!!!!

Комментарий написал(a) cantat. Опубликованно: 13 апреля 2010 20:06 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Гриценко свої кримські замашки а-ля "Хахлов к стєнкє" намагається перенести на Херсонщину. Це може погано закінчитись і для Херсонщини, і для Гриценко. Не треба Керч плутати з Херсоном.


Комментарий написал(a) олэнка. Опубликованно: 14 апреля 2010 18:41 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
9 мая- День Победы в Вов! И победу одержал народ страны, из которой вышли многие нынешние граждане. И этим все сказано. А Ветерана обижать негоже! Несолидно и агрессивно.Победители- не украиножэры!Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее