Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Молоко та тушки птиці: херсонська статистика
Як повідомили у прес-службі ХерсонськоїОДА станом на 1 квітня 2010р. від усіх категорій сільськогосподарських товаровиробників надійшло на переробні підприємства області 0,6 тис.т худоби та птиці (у живій вазі), що на 36,2% менше, ніж у відповідному періоді минулого року та 31,5 тис.т молока та молочних продуктів, що на 7,4% більше минулорічного показника.

Крім того, сільгосппідприємствами області перероблено 413 тонн власної худоби та птиці та 90 тонн молока.

За станом на 1 квітня 2010р. частка господарств населення у загальному обсязі продажу переробним підприємствам худоби та птиці склала 3,4%, молока та молочних продуктів – 79,6% (в минулому році, відповідно, 1,2 та 80,2 відсотки).

Переробним підприємствам на виплату дотацій у першому кварталі 2010р. за худобу та птицю (у живій вазі) нараховано 72,7 тис.грн., за молоко – 13828,6 тис.грн. Рівень сплати нарахованих сум за худобу та птицю становив 91,3%, за молоко – 94,1%.

Середня жива вага однієї голови великої рогатої худоби проданої сільгосптоваровиробниками переробним підприємствам складає 433 кг, свиней – 109 кг, в минулому році, відповідно, 448 та 114 кг.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1488  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют