Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська "Свобода" вимагає розслідувати земельне шахрайство Сальдо
Представники Херсонського відділення ВО «Свобода» звернулися до Генерального прокурора України з приводу незаконного будівництва АЗС біля херсонського залізничного вокзалу, повідомляє прес-служба ВО «Свободи»

Редакція «Херсонської правди» наводить текст зазначеного звернення:

Генеральна прокуратура України

12 квітня 2010


Херсонська обласна організація ВО Свобода звертається до Генерального прокурора України, Міністра внутрішніх справ щодо розслідування шахрайства Херсонського міського голови Володимира Сальдо щодо захоплення півгектара землі у Привокзальному сквері. Також Харківська "Свобода" вимагає притягнути міського голову Херсона до кримінальної відповідальності.

28 лютого 2007 року сесія Херсонської міськради ухвалила рішення надати в оренду строком на п'ять років товариству з обмеженою відповідальністю "ФАСТ ФУД" земельну ділянку, загальною площею 0,4987 га, із земель запасу по Бериславському шосе (Привокзальна площа) у тому числі ділянку, площею 0,2100 га, під будівництво кафе-ресторану експрес-харчування та ділянку, площею 0,2887 га, під благоустрій території скверу.

Представники команди нинішнього мера Херсона усіляко розчулювали депутатів міськради тим, що пасажири Херсонського залізничного вокзалу харчуються погано, отримуючи виразки. Проблему повинно було розв’язати будівництво в районі вокзалу кафе-ресторану експрес-харчування, який пропонували звести на місці Привокзального скверу.

Окремі депутати міської ради, побачивши порушення, звернулися до Прокуратури. Прокуратура винесла протест на згадане рішення.

Не довго думаючи, пан мер зі своєю командою підготував та протягнув через сесію Херсонської міської ради, що відбулася 30 травня 2007 року рішення, яким цей протест було відхилено! Основним аргументом, що мотивував вчинок Володимира Сальдо було те, що Херсонська міська рада, приймаючи рішення від 28.02.07р., змінила цільове призначення частини земельної ділянки, площею 0,2100 га, під будівництво кафе-ресторану експрес-харчування, попередньо вилучивши її із категорії земель рекреаційного призначення і перевівши їх до земель запасу.

А це слід розуміти так, що кожний клаптик землі, який сподобався Володимиру Сальдо та його біло-синьому оточенню, у рішенні міської ради зразу ж називається "землями запасу". При цьому земля може бути в користуванні чи то приватних осіб, чи то в суспільному користуванні.

Після ухвалення таких незаконних рішень почалось будівництво. Знаючи, що людей, які живуть і працюють поруч, на ринку Привокзальний, може стурбувати таке будівництво, довгий час поширювалися плітки, що у Привокзальному сквері будують християнський храм. І це з розрахунком, що "проти Бога ніхто не піде".

Справді така інформація спонукала людей сильно не обурюватися діями у сквері. Проте на останньому етапі будівництва, вже на початку березня, мешканці Херсона з подивом побачили, що "храм" дуже сильно схожий на більшість автозаправок міста. А коли привселюдно вкопали величезні резервуари для пального, то вже остаточно стало зрозуміло, що мер Володимир Сальдо знову потоптався не тільки по херсонцях, а й по законах України.

То ж і вийшло, що в обхід усім законам у Привокзальному сквері, на вирубаному від дерев місці, стоїть побудована вже автозаправка, яка за документами команди мера Херсона називається: "КАФЕ-РЕСТОРАН ЕКСПРЕС-ХАРЧУВАННЯ".

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1267  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода