Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська влада просить автовласників вносити кошти до цільового фонду на ремонту доріг
Відповідне повідомлення з’явилося на офіційному сайті Херсонської міської ради.

Далі надаємо для ознайомлення текст звернення без змін:

Одним з нагальних питань міського господарства цього року є необхідність проведення ремонту дорожнього покриття. Адже після зими, багатої на опади, що супроводжувалася різкими коливаннями температури, стан доріг значно погіршився. Такою є ситуація не лише в Херсоні, а й в інших містах України та в зарубіжних країнах.

Враховуючи значну потребу коштів на проведення необхідних робіт з ремонту та відновлення дорожнього покриття, у кожній країні вишукуються альтернативні, не бюджетні, джерела фінансування. Наприклад, у Німеччині муніципалітет м.Нідерциммерн почав розпродаж ям на дорогах. Зібрані кошти будуть спрямовані на ремонт шосе, що постраждало під час зимових холодів.

В Україні ж ситуація з ремонтом доріг та нестачею коштів на його проведення ускладнюється відсутністю бюджету. Не є виключенням і наше місто. Міською радою передбачено кошти на здійснення робіт з ремонту дорожнього покриття, однак бюджетного фінансування вкрай недостатньо, адже обсяги пошкоджень є надто значними.

Для забезпечення здійснення у 2010 році ремонту та реконструкції об’єктів дорожнього господарства, яке постраждало внаслідок несприятливих природних явищ, рішенням міської ради у Херсоні створений цільовий фонд міської ради на 2010 рік.

За розрахунками спеціалістів, відновлення (поточний ремонт) 1 кв.м доріг з асфальтовим покриттям коштує 130 грн. В нашому місті 2 млн. 200 тис. доріг з твердим покриттям, 20% з них, а це 440 тис. кв.м, потребують поточного ремонту.

Згуртувавшись, ми зможемо вирішити цю проблему. Адже кошти до створеного фонду може внести кожен бажаючий автовласник – фізична або юридична особа.

Кошти можна перерахувати на рахунок:

Одержувач: УДК у м.Херсоні
Код за ЄДРПОУ: 24104230
Банк одержувача: ГУДКУ У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, м.ХЕРСОН
Код банку: 852010
Призначення платежу: ремонт та реконструкція дорожнього господарства.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1476  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода