Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Володимир Сальдо гостював у Лужкова
За повідомленням прес-служби міської ради міський голова Володимир Сальдо взяв участь у засіданні: «Державно-приватне партнерство - ефективний інструмент розвитку міст і регіонів», що відбулося 9 квітня 2010 року в Москві.

Засідання проводилося Міністерством регіонального розвитку Російської Федерації, Всеросійською радою місцевого самоврядування й Міжнародною Асамблеєю столиць і великих міст (МАГ) за підтримки Уряду Москви.

У ньому, крім представників центральних органів влади Російської Федерації, керівників ряду суб'єктів Російської Федерації та міст Росії, депутатів Державної Думи Російської Федерації, взяли участь представники держав СНД, а також навчальних і наукових установ, представники бізнесу, фінансових інститутів, професійні консультанти в області державно-приватного партнерства та інші.

У складі української делегації у засіданні брали участь 7 міських голів, у тому числі – Херсонський міський голова В.Сальдо.

Захід проводився за підтримки Московської міжнародної бізнес асоціації, Ділового центру економічного розвитку СНД і Групи компаній «Авалон».

Як повідомив В.Сальдо, засідання відбулося в будинку Уряду м.Москви. Представники міст обговорили можливості використання механізмів державно-приватного партнерства у розвитку міст і регіонів при реалізації інфраструктурних проектів і соціальних програм територіального розвитку.

Зокрема, тематикою для обговорення стали питання щодо:

досвіду Москви у вдосконаленні системи управління багатоквартирними домами;

досвіду практичного запровадження механізмів житлового страхування, накопиченого Москвою;

вдосконалення транспортного обслуговування у місті;

нових технологій, що використовуються при утриманні та ремонті міських доріг.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 13 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1022  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама