Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські чиновники будуть змагатися, хто з них краще…
Голова Херсонської ОДА Анатолій Гриценко власним розпорядженням від 18 березня 2010 року № 276 затверджено новий склад організаційного комітету та Порядок проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в апараті обласної державної адміністрації.

Згідно розпорядження до складу організаційного комітету конкурсу увійшли керівники управлінь та відділів обласної державної адміністрації, а також начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в області.

Очолить організаційний комітет з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" в апараті обласної державної адміністрації заступник голови обласної державної адміністрації - керівник апарату.

Відповідно до порядку проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", конкурс проводитиметься з 15 по 23 квітня поточного року. Конкурс складається з двох номінацій: "Кращий керівник", "Кращий спеціаліст".

У конкурсі можуть брати участь державні службовці, що належать до ІІ-VII категорій посад, мають відповідний стаж державної служби та які на момент проведення Конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.
За умовами І туру Конкурсу передбачається:

- проведення комплексного тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов'язків державного службовця;

- складання ділового документа;


Підведення підсумків конкурсу відбудеться до 30 квітня поточного року.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1311  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн