Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Руйнівного паводку на Херсонщині не очікується – Херсонгідрометеоцентр
Згідно інформаційного бюлетеня, розповсюдженого Херсонським обласним центром з гідрометеорології, відсутній прогноз щодо можливих негативних наслідків при пропуску повені через дніпровський каскад за даними Укргідрометцентру, повідомляє сайт Новий час .

Зокрема в документі зазначається, що 1 квітня 2010р. відбулося чергове засідання Міжвідомчої наради при Держводгоспі України по встановленню режимів роботи дніпровського каскаду водосховищ на квітень. Рішенням наради з урахуванням гідрологічного прогнозу, водогосподарської ситуації та Правил експлуатації каскаду передбачено початок поступового наповнення каскаду та встановлені рівні води водосховищ, які повинні бути досягнуті до 1 травня.
За прогнозованими УкрГМЦ гідрографами припливу води до Київського водосховища та стоку Десни (випуск 11 від 28 березня) найбільші добові витрати води на Дніпрі у створі м. Києва відмічатимуться у третій декаді квітня величиною 5000- 6000 м куб./с, що відповідає витратам 50% забезпеченості.
Для прирічкових територій і населених пунктів на Дніпродзержинському, Дніпровському і Каховському водосховищах при дотриманні встановлених режимів роботи ГЕС досягнення небезпечних позначок не очікується.

В той же час у травні на Кременчуцькому і Каховському водосховищах (при їх наповненні до проектних рівнів води) не виключається негативний вплив на берегоукріплення і береги під час сильних і тривалих вітрів.

У відповідності до встановленого режиму роботи каскаду у квітні не передбачається можливість холостих скидів води через Каховський гідровузел, що виключає підтоплення і затоплення нижче ГЕС, в тому числі й у м. Херсон. Досягнення перших небезпечних відміток у м. Херсон відбувається при скидах, через Каховський гідровузел, більших за 3500-4000 м куб./с. Такі скиди, зважаючи на вільний об’єм всього каскаду (10.7 км ) і плановане його заповнення у квітні – травні, дуже малоймовірні.

Однак Укргідрометцентр у разі різкої, непередбачуваної зараз, зміни гідрометситуації та по мірі розвитку водопілля на Дніпрі вище м.Києва надаватиме додаткову інформацію, прогнози та усні консультації.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1181  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода