Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонская общественность решает проблемы экологии (Экологический совет на ТРК «Скифия»)
Общественность Херсона активно взялась решать экологические проблемы города.

Такая информация размещена на блоге школы развития громад.(ШРГ)

Согласно информации представители общественности города 25 марта приглашали к разговору за круглым столом "Зеленые легкие Херсона" Викторию Первиненко - начальника управления экологии и природных ресурсов Херсонского горисполкома, Николая Гайдученко - начальника управления охраны здоровья Херсонского горисполкома, Романа Пидперигору - начальника финансового управления Херсонского горисполкома.

Однако чиновники проигнорировали данное мероприятие.

Поэтому завтра в передаче на ТРК "Скифия", посвященной охране здоровья жителей Херсонщины, экологической безопасности нашего региона, общественники планируют озвучить открытое письмо к мэру города и секретарю городского совета с просьбой ответить письменно и через прессу .

В передаче участвуют: Григорий Михайлович Романенко - председатель общественного совета государственной экологической инспекции в Херсонской области, Лариса Владимировна Щепеткина - председатель комитета по развитию местного самоуправления и самоорганизации населения общественного совета при Херсонской облгосадминистрации.

Вашему вниманию - письмо - обращение к Херсонскому городскому голове.

Вих № 9 від 9 квітня 2010 року
Херсонському міському голові
В.В. Сальдо


Шановний Володимире Васильовичу!


Користуючись нагодою, дозвольте висловити Вам свою повагу та запросити до надання письмових відповідей по наступних питаннях, з якими ми неодноразово звертались до виконавчого комітету Херсонської міської ради:
1. Результати виконання програм управління екології та природних ресурсів за період з 2006 по 2010 роки.
2. Обсяги фінансування з місцевого бюджету програм управління екології та природних ресурсів за період з 2006 по 2010 роки в фактичних цифрах та у відсотках до 2005 року.
3. Результати виконання програм управління охорони здоров'я за період з 2006 по 2010 роки.
4. Обсяги фінансування з місцевого бюджету програм охорони здоров'я за період з 2006 по 2010 роки в фактичних цифрах та у відсотках до 2005 року.
5. Обсяги витрат місцевого бюджету на утримання апарату управління охорони здоров'я за період за період з 2006 по 2010 роки в фактичних цифрах та у відсотках до 2005 року.
6. Обсяги витрат місцевого бюджету на утримання апарату управління екології та природних ресурсів за період з 2006 по 2010 роки в фактичних цифрах та у відсотках до 2005 року.

З повагою та надією на плідну співпрацю

Керівник навчальних програм ШРГ Л.В. Щепьоткіна

Відео по темі:

Зелені легені


Не нравится: 0, нравится: 1.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 апреля 2010   ::  Посмотрели: 2417  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП