Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Сальдо роздав доручення своїм підлеглим. Останні пішли виконувати?
Під час оперативної наради, що проведена міським головою із заступниками, головами районних у м.Херсоні рад, Володимир Сальдо звернув увагу на продовження робіт із благоустрою міста, що тривають у Херсоні в рамках двомісячника із благоустрою.

Сьогодні працівники виконавчих органів міської ради провели «чистий четвер» у парку Слави.

Голови Комсомольської, Дніпровської та Суворовської районних рад відповідають за роботу із керівниками підприємств, установ, організацій, спрямовану на приведення прилеглої території до належного стану. Йдеться про благоустрій зелених зон біля підприємств, установ, організацій, впорядкування парканів, фасадів будинків, вітрин об’єктів торгівлі, огорож тощо.

За дорученням міського голови на порушників Правил благоустрою накладатимуться адміністративні штрафи.

В.Сальдо звернув увагу на продовження роботи з ліквідації незаконної торгівлі на вул.Миру та впорядкування території, де раніше здійснювалася така торгівля.

В місті продовжується інвентаризація кіосків та малих архітектурних форм, виявляються об’єкти, встановлені без відповідних дозвільних документів. Над цим теж працюють районні у місті ради.

Лише за тиждень, за словами голови Суворовської районної ради Миколи Дурницького, у Суворовському районі виявлено 100 таких об’єктів.

Робота триватиме до кінця квітня. Їі результатом стане демонтаж незаконно встановлених кіосків та малих архітектурних форм.

Окреме доручення міського голови отримали профільні заступники та головний архітектор міста. Протягом квітня вони із залученням відділу ДАІ м.Херсона вживатимуть заходів щодо наведення порядку з руху і відстою транспорту на ділянці дороги по вул.К.Маркса в районі Центрального ринку.

Опрацьовуються також питання, пов’язані з необхідністю відновлення руху транспорту по вул.Гмирьова (від вул.К Маркса до просп.Ушакова), вул.Михайловича.

Окрема увага приділена В.Сальдо вжиттю заходів з енергозбереження в установах бюджетної сфери міста. Згідно з аналізом енергоспоживання в минулий опалювальний період, визначається механізм реалізації таких заходів на перспективу.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 9 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1583  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют