Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонські школи: чого чекати?
Управління освіти херсонської міської ради проаналізовано попередню мережу загальноосвітніх навчальних закладів на новий навчальний рік.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Управлінням освіти станом на початок квітня поточного року проаналізовано попередню мережу класів міста на новий 2010/2011 навчальний рік.

Згідно інформації управління освіти ситуація в освітній галузі місти виглядає таким чином:

Передбачається, що працюватимуть, як і минулого навчального року, 63 школи різного типу, а саме: 32 загальноосвітніх навчальних закладів (1 школа - І ступеня, 1 – ІІ-ІІІ ступеня, 4 – І-ІІ ступеня, 26 – І-ІІІ ступеня); 8 спеціалізованих навчальних закладів; 7 навчально-вихвоних комплексів; 4 гімназії; 3 ліцеї; 3 селищні школи; 2 спеціальні школи; 2 приватні школи; школа-сад-інтернат; вечірня школа.

За попередніми даними у 2010/2011 навчальному році загальну середню освіту будуть отримувати 31 477 дітей (проти 31 728 дітей).

До перших класів керівниками шкіл планується зарахувати 3 275 майбутніх першокласників (проти 3 033 учнів), що свідчить про збільшення кількості учнів у перших класах на 272 дитини.

У зв’язку з тим, що закінчується ІІ етап переходу загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру та 12-річний термін навчання, планують продовжити навчання у 10 класі 72% учнів (проти 80%), решта має намір вступати до вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.

В цілому по Херсону спостерігається тенденція поступового збільшення учнівського контингенту та відповідно зменшується розрив між кількістю дітей, прийнятих до першого класу, і тих, які закінчили 11 клас.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 8 апреля 2010   ::  Посмотрели: 2209  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют