Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні почали закатувати гроші в асфальт
Ось як пише про ці заходи прес-служба міської ради.

Після встановлення належних погодних умов у Херсоні розпочались роботи по відновленню дорожнього покриття, яке зазнало значних пошкоджень від снігу, ожеледиці та різких коливань температури під час цьогорічної зими.
За дорученням міського голови визначено перелік доріг міста, що потребують ремонту цього року.

Протягом останніх двох тижнів за допомогою спеціальної фрезерувальної машини в місцях, що найбільш пошкоджені та потребують поточного ямкового ремонту, знято верхній шар пошкодженого асфальту. Це дозволило ліквідувати колейність та ямковість, що виникли на більшій частині доріг.

Саме технологія фрезерування уможливлює зняття верхнього слою асфальту оперативно і швидко та підготовлює дорогу для укладки асфальту. Такі підготовчі роботи вже проведені на вулицях Білозерській, частині вулиці Декабристів, Макарова, Паровозній, Полтавській, Комкова, Лавреньова, просп. Ушакова та інших.

Вчора проводились роботи по зняттю верхнього шару пошкодженого асфальтового покриття за допомогою спеціальної фрезерувальної машини в районі пл. Перемоги під залізничним шляхопроводом.
З 1 квітня розпочав роботу асфальтовий завод, що дасть змогу проводити більш масштабні роботи.
Укладка асфальту на підготовлених для цього ділянках доріг здійснються, в першу чергу, на вулицях Нафтовиків, об’їзній дорозі до сел. Куйбишева, на Білозерському шосе – у напрямках руху автомобільного транспорту до міських кладовищ. «Ми спланували роботи саме таким чином, аби до поминальних днів відремонтувати дороги для нормального руху транспорту до сел.Комишани та Геологів, адже у ці дні велика кількість городян відвідуватиме міські кладовища», - зазначає міський голова Володимир Сальдо, що контролює хід проведення ремонтних робіт. Здійснюється поточний ремонт вул.Полтавської, частини вул. Декабристів.

Закінчено ямковий ремонт вул.Ілліча, частково – Червонопрапорної, здійснюються підготовчі роботи по вул. Макарова.

Як пояснив міський голова, роботи з капітального ремонту за Бюджетним кодексом не можуть проводитися при відсутності бюджету. Підготовлено звернення до голови обласної державної адміністрації з відповідними розрахунками стосовно фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету капітального ремонту доріг міста. «Ми очікуємо на затвердження державного бюджету, - пояснює В.Сальдо, - де мають бути передбачені кошти на реалізацію програм з ремонту шляхів.

Таке фінансування з державного бюджету стане серйозною допомогою місцевому бюджету. Фінансування для ремонту шляхів буде передбачено і в міському бюджеті на поточний рік».

На ділянках доріг, що ремонтуються, використовується збільшена площа ремонту дорожнього покриття, аби не виникало великої кількості щільних «заплатаних» ділянок. Така технологія покращує якість ремонту та збільшує гарантійні терміни експлуатації дороги.

За дорученням міського голови особлива увага приділяється дотриманню якості ремонтних робіт. При цьому кожна підготовлена до ремонту ділянка дороги обов’язково видувається від забруднення, здійснюється пропитування бітумом для збільшення з’єднання нижнього слою «дорожнього одягу». Для ущільнення використовується важкий 26-ти тонний каток. Це забезпечить більш довге функціонування дорожнього полотна.

За словами начальника управління доріг міської ради В’ячеслава Нікітєнкова, обов’язковою при укладенні договорів з підрядними організаціями є умова, згідно з якою кожна з них має мати договір з акредитованою лабораторією.

Такі лабораторії, яких в місті 2 та ще 1 функціонує у Миколаєві, перевіряють якість виготовленого асфальтобетону, і лише при відповідності матеріалу сучасним нормам та вимогам об’єкт приймається до експлуатації.

Кожна з лабораторій акредитована та має право для проведення випробувань і надання відповідних рекомендацій.

«Крім того, підрядні організації працюють у борг, оскільки не затверджено міський бюджет. Це дає можливість ще раз перевірити якість роботи та матеріалу раніше, ніж будуть здійснені розрахунки», - каже В.Нікітєнков.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 8 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1279  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода