Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська "Свобода" вимагає не відбирати у Степана Бандери звання Героя України
6 квітня 2010 року в Херсоні, у приміщенні редакції газети "Новий День", відбулась прес-конференція національно-патріотичних сил Херсонщини. Представники національно-патріотичних партій та організацій вирішили звернутися до Президента та депутатів Верховної Ради України, а також Херсонських обласної та міської рад із вимогою не відбирати звання Героїв України у Степана Бандери та Романа Шухевича.

Представники Херсонської обласної організації ВО "Свобода" Костянтин Капошилін та Дмитро Семен, які були присутні на прес-конференції, прокоментували прийняте Донецьким окружним адміністративним судом рішення про скасування указу В. Ющенка щодо присвоєння Степанові Бандері звання "Герой України". "Свободівці" також наголосили на антиукраїнській політиці влади.

Зокрема, на Херсонщині влада намагається припинити усі заходи та просвітницькі акції стосовно голодомору. Після обрання Віктора Януковича Президентом України та призначення нового очільника Херсонської області, у Херсоні закрито дві виставки, присвячені жертвам Голодомору, а зі сайту Херсонської міської ради та Херсонської обласної державної адміністрації зникли розділи, у яких розповідалося про цю трагічну подію.

"Такі дії нинішньої влади яскраво свідчать про обраний нею шлях паплюження української історії та намагання українофобів втягнути Україну в одне історичне поле з Росією, щоби поставити під сумнів нашу незалежність та національну свідомість", – зазначив Дмитро Семен.

"Стосовно прийнятого Донецьким окружним судом рішення про скасування указу Віктора Ющенка, звертаю увагу на два аспекти – моральний та юридичний, – зауважив Костянтин Капошилін. – Щодо морального, то жоден суддя в нашій країні не може судити, чи є Бандера героєм України, бо тоді виникає запитання: а судді хто? Бо якщо 90 відсотків наших співвітчизників у 1991 році проголосували за незалежність України, то чому сьогодні ми не можемо вшановувати тих людей, які протягом століть боролись за її незалежність. І йдеться не тільки про Бандеру, а й про Мазепу, Петлюру та інших героїв, яких зараз вперто намагається викинути з підручників історії антиукраїнська влада.

Щодо юридичного аспекту, то у кодексі адміністративного судочинства України, який встановлює порядок розгляду адміністративних справ чітко визначено, що укази Президента має право відміняти лише окружний адміністративний суд Києва. А тому виникає запитання: чи хоча б читали судді, які приймали рішення відмінити указ про надання Степанові Бандері звання Героя України, цей кодекс?".
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 2  ::  Дата: 7 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1646  

Комментарий написал(a) Виктор Залевский ( Херсон ). Опубликованно: 7 апреля 2010 19:11 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Отличная статья. Внятная.Последовательная.Благодарю автора!

Комментарий написал(a) Сташинский. Опубликованно: 7 апреля 2010 21:12 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Давно пора. Суд вынес правильное решение. Поддерживаю!!!
Сукевич на очереди.Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

</