Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Депутати готуються до наступної сесії
Згідно повідомлення прес-служби міської ради депутати міської ради проводили роботу по підготовці до наступної сесії міської ради (повинна відбутися 30 квітня).

Зокрема депутати вивчали підготовлені та внесені матеріали на ХХХVІ сесію міської ради.

Як повідомив секретар міської ради Ю.Погребний: «відповідно до пункту 9 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 30 березня розроблено заходи щодо виконання критичних зауважень та пропозицій, висловлених депутатами на пленарному засіданні ХХХVІ сесії міської ради. Виконавчі органи у визначені строки повинні опрацювати заходи і проінформувати депутатів про їх виконання».

Також у повідомленні є інформація про роботу постійних депутатських комісій.

Так: члени постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, розвитку підприємництва, планування, обліку, бюджету, фінансів і цін (Федін В.В.) 31 березня розглянули пропозиції фінансового управління по доходах на 2010 рік, що не враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів.

Депутати погодилися із плановими показниками надходжень, запропонованими фінансовим управлінням, по таких статтях: податок на прибуток підприємств, організацій, що належать до комунальної власності; плата за оренду майнових комплексів та іншого майна, що знаходиться у комунальній власності; надходження від відчуження майна, що знаходиться у комунальній власності; надходження від продажу земель несільськогосподарського призначення.

2 квітня провела засідання постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту, зв’язку, енергозбереження, енергопостачання, екології та охорони навколишнього середовища (Шкода С.В.), розглянуті наступні питання:

- про стан доріг та ремонт дорожнього покриття у 2010 році;

- про роботу міського полігону з переробки твердих побутових відходів.

У розгляді даного питання взяли участь: начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області О.Предместніков, заступник головного лікаря міської санітарно-епідеміологічної станції В.Пшеничка, заступник міського голови В.Пепель та начальник управління екології та природних ресурсів В.Первіненко. Крім цього, члени постійної комісії попередньо розглянули проекти рішень з питань житлово-комунального господарства, що пропонуються до розгляду у форматі чергової сесії міської ради, та 22 звернення, що надійшли на адресу постійної комісії.

На даний час узагальнюються пропозиції виконавчих органів міської ради та окремих депутатів щодо порядку денного ХХХVІІ сесії міської ради, пленарне засідання якої призначено на 30 квітня поточного року.

Обговорення питань порядку денного у постійних комісій заплановано на період з 13 по 16 квітня 2010 року.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1139  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода