Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Результати перевірки КРУ в Генічеському районі
Відповідна інформація надана прес-службою Херсонської облради.

Зокрема у повідомленні йдеться про те, що місцеві бюджети не спроможні фінансувати цільові програми розвитку громад та утримувати всі установи рад у повному обсязі КРУ в Херсонській області вбачає у порушенні фіндисципліни зі сторони землевласників та землекористувачів. Аби виявити «земельні» втрати, ретельно співставляються рішення органів влади про надання в оренду або продаж земель адміністративного підпорядкування, договори оренди з фактичним надходженням коштів.

Приміром, Щасливська сільрада Генічеського району (Арабатська стрілка) допустила фінансових порушень на суму понад 2 млн грн. Адже, саме там, роками три покупця дорогоцінної курортної землі – площами по 6,9, 12,5 та 20 га - порушували вимоги Земельного кодексу України. Зокрема, вони неповною мірою та несвоєчасно вносили до бюджету чималі суми за придбану землю несільськогосподарського призначення. Таким чином казною всіх рівнів не отримано 2 млн 71 тис. 936 грн через ігнорування землевласниками чітко обумовлених термінів сплати грошей по укладених договорах. Одразу після втручання ревізорів двома покупцями сплачено борг на загальну суму понад півмільйона гривень.

Громада теж не одержала належних їй доходів унаслідок застосування заниженої ставки орендної плати. Крім того, 5 орендарів несвоєчасно розрахувалися за користування земельними площами загалом на суму близько 19 тис.грн.

Не обійшлося й без неефективних управлінських рішень. Внаслідок несвоєчасного виконання рішень, прийнятих місцевими депутатами на сесії сільради про виготовлення та реєстрацію договорів оренди, втрати сільського бюджету склали тисячні суми. По 10 укладеним з орендарями угодам сплачувалися гроші за заниженою ставкою, через що казна всіх рівнів недоотримала загалом близько 50 тис.грн.

До речі, при складанні розрахунків до кошторису сільради не увійшли залишки товарно-матеріальних цінностей на початок року, що призвело до завищення бюджетних асигнувань на рік у сумі понад 31 тис.грн. Порушено й порядок обчислення середньої зарплати. А до звітності вносилися недостовірні дані, як наслідок безпідставно списано близько 200 л бензину на службовий автомобіль.

Не поспішала сільрада розрахуватися за користування Інтернетом та спожиту електроенергію. Ревізори офіційно довели про завищення вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт на суму понад 94 тис.грн. В той же час не обліковувалися наявні основні засоби за повною їх вартістю загалом на суму майже 45 тис.грн. В ході інспектування поставлено на облік повну балансову вартість об’єктів житлового фонду на суму близько 86 тис.грн.

На посадових осіб складено адміністративні протоколи. Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1713  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода