Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Свято книги в Білозерці
Ще під час презентації журналу “Крилаті”, що відбулася 6 березня в Білозерській селищній бібліотеці, було обговорено питання необхідності поповнення фондів сільських бібліотек українськими книгами, повідомляє сайт Український херсон.

Саме тоді представники херсонського СУМу пообіцяли передати бібліотеці у подарунок нові книги. І вже 19 березня місцеві прихильники організації урочисто презентували бібліотеці нові видання – пізнавальну літературу для дітей різного віку українського видавництва Грані-Т.

 Свято книги в Білозерці

Акція мала на меті долучити дітлахів до читання книг українською мовою та розширення власного світогляду через високоякісну, цікаву й розвиваючу літературу. Багато учнів молодших класів відгукнулися на запрошення і взяли участь в маленькому Святі книги. Вони змогли більше дізнатися про нові книги, зокрема їх зацікавили твори Л.Кононовича, С.Логінова, Н.Воскресенської, Я.Твардовського, які переносять у світ казок та пригод. Короткі штрихи до незвичайних сюжетів кожної з книг залишили інтригу для юних читачів і стимул до самостійного ознайомлення.

Ведучі разом зі школярами здійснили подорож до світу казки у формі вікторини, найактивніші учасники якої були нагороджені цінними призами. В ході презентації присутні дізналися цікаві факти з історії створення книг та життя бібліотек.

Присутні вчителі молодших класів та старші школярі, що прийшли зі своїми молодшими братами і сестрами, змогли більше дізнатися про СУМ та виявили свою прихильність і зацікавленість у проведенні акцій для дітей та молоді у Білозерці.

Після презентації діти ще тривалий час розглядали книги, ділилися приємними враженнями. А дитячі посмішки та зацікавлені очі стали найкращим індикатором успішності задуму. Бібліотека радо вітала гостей і була сердечно вдячна за зроблений подарунок, який якісно поповнив книжковий фонд найсучаснішими дитячими виданнями.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 7 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1597  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода