Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоні говорили про Шухевича та Бандеру
6 квітня в прес - клубі "Новий день" відбулася прес - конференція представників політичних партій та громадських організацій політичного спрямування Херсонської області.

Мова йшлася про присвоєння звання Героя України Роману Шухевичу та Степану Бандері.

Ось головні тези та цитати, які лунали під час прес-конференції:

За радянських часів влада багато зусиль поклала для понівечення згадки про визвольну боротьбу українського народу за свою незалежність. Навіть про першу в світі Конституцію гетьмана Пилипа Орлика воліла не пам'ятати.

В минулі часи звання героя Радянського Союзу часто отримували ті лідери іноземних держав, які лояльно ставились до радянської влади, не маючи заслуг перед нашою державою.

Ми пам'ятаємо з історії, як великих полководців громадянської війни робили зрадниками та кидали в табори, як пересічних громадян засуджували до страти по наклепу трійки можновладців.

Зараз ми скасували смертну кару, бо не маємо впевненості в тому, що саме ця засуджена людина скоїла злочин, який їй приписують.

Але зараз ми ворушимо мотлох неправди, чуток які прийшли до нас з давнини. Сьогодні мене повідомили про те, що Степан Бандера знаходився в концтаборі в той час, коли він начебто воював проти свого народу. По телебаченню на останньому тижні розказували байки про Володимира Леніна, Йосипа Сталіна. Вірити чи не вірити - це вже наша справа. Але!

Чому ми так зневажливо ставимося до великих людей минулого?

Чому ми так зневажливо ставимось до великих людей сучасності? - Я маю на увазі тих, кого ми обирали президентами незалежної України.

Чи це заздрість? Чи це небажання мислити, діяти?

Ми не стаємо величніше, коли зневажаємо людей, що досягли певних вершин в своїй діяльності. Ми стаємо величніше, коли поважаємо тих людей, поряд з якими мали честь жити та діяти.

Чи замислювались ми, якої мети в своєму житті ми прагнемо досягти?

Яким чином це зробити?

Кому вигідна ця тяганина біля імен великих людей минулого та сучасності?

Певні політичні сили в своїй боротьбі за владу, за розпорядження коштами громади не гребують жодними негідними вчинками, щоб відвернути увагу громади від того, що і як вони зараз роблять.

Не чіпайте мертвих. Вони великі тому, що ми про них пам'ятаємо. Поважайте рішення, прийняті всенародно обраним президентом щодо увіковічення пам'яті великих.
Почула сьогодні цікаву думку про те, що суди не мають права скасовувати укази всенародно обраної особи, бо вони не обираються, а призначаються кимось і якось....

Напередодні чергових виборів пора замислитись про те, що скоро ми обираємо повірених, з якими мусимо скласти угоду про умови здійснення повноважень, перелік повноважень, які ми надаємо довіреній особі, та надати довіреність на виконання певних дій.
Напередодні чергових виборів не давайте мутити воду, бо знову нас обдурять ті, хто понад усе прагнуть влади.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 7 апреля 2010   ::  Посмотрели: 935  

Комментарий написал(a) олэнка. Опубликованно: 7 апреля 2010 22:08 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
То що виходить, що всенародно обрана особа-сама собі суддя!? Від такого розкладу тхне самодурством, узурпацією, хунтою...Існує ще Нюрнберг, рішення якого має світову вагу й глобальний масштаб! А ще суд совісті, до якого мовчки закликають безвинно знищені вЗахідній Україні,у Хатині,у Бабиному Яру тощо...И кого тут хотят переубедить,перестроить, зомбировать. Разве что зомби... А человеческую память не перекроить!Никакими конференциями,форумами, сайтами. Шли бы лучше ямы на херсонских дорогах заделывать! А то: Сальдо не заделал, Табачник не помог...Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП