Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Учні допоможуть зберегти історію
Міський підприємець Андрій Апостол та члени громадської обласної організації «Спадкоємці перемоги» проголосили про початок конкурсу творчих робіт серед старшокласників та учнів вищих учбових закладів Херсона.

Тема та мета конкурсу – збереження пам’яті про події Великої Вітчизняної війни, пам’яті про людей, які брали в неї участь. Організатори вважають, що найважливіше не тільки зберегти пам'ять про ті роки (адже слідків війни залишається з кожним роком все менше: сьогодні, наприклад, в Херсоні мешкає лише 9 його визволителів), а й налагодити зв'язок між старшим та молодшим поколінням.

Передбачено, що у віковій категорії 13-16 років учасникам буде запропоновано або в літературній формі розповісти про членів їх сімей - ветеранів ВВВ, або присвятити цій темі фоторепортаж або колаж.

Учні 16-21 років повинні написати нарис, есе або дослідження про людей і події Великої Вітчизняної, створити плакат, присвячений Дню Перемоги, або ж відокліп на цю ж тему. Ті, хто здобуде перше місце у номінаціях, отримають у винагороду цифровий фотоапарат, другі місця отримають mp3-плеєри, у третіх місць з’явиться можливість поповнити свої бібліотеками цікавими книгами.

Конкурс триватиме до 4 травня, а його підсумки підведуть 6 травня.Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1044  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама</