Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Ситуація у фінансово-бюджетній галузі Херсонщини станом на 1 квітня 2010 року (Довідка)
Згідно повідомлення прес-служби Херсонської ОДА фінансово-бюджетна сфера області є наступною:

Доходи. За оперативними даними, до загального фонду місцевих бюджетів області станом на 1 квітня 2010 року надійшло 201 млн грн власних та закріплених доходів, що становить 107,3% до плану, затвердженого в тимчасовому розписі місцевих бюджетів на січень - березень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження до загального фонду місцевих бюджетів області збільшилися на 10,5 млн грн (5,5%). Про це повідомляє Головне фінансове управління обласної державної адміністрації.

Дотація. За цей період з державного бюджету місцевими бюджетами області одержано 289,9 млн грн дотації вирівнювання, що становить 85,8% до плану, визначеного їм у тимчасовому розписі державного бюджету на січень - березень 2010 року.

Короткотермінові позички. З метою забезпечення фінансування захищених статей видатків, місцевими бюджетами області з початку року отримано 3,9 млн грн короткотермінових позичок з єдиного казначейського рахунку. За аналогічний період минулого року їх отримано в сумі 45,8 млн грн.

Заробітна плата. Станом на 2 квітня 2010 року забезпечено виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери області за березень поточного року в повному обсязі.

Субвенції з державного бюджету.
За січень - березень 2010 року на здійснення програм соціального захисту населення, які фінансуються за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам, областю отримано 150,8 млн грн, що складає 99,5 відсотка до плану на цей період.

Отриманий обсяг бюджетного фінансування у сумі 120,6 млн грн дав змогу повністю розрахуватись з одержувачами соціальних допомог на дітей-сиріт та дітей, які утримуються у будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, а також з одержувачами пільг і субсидій населенню на придбання твердого палива та скрапленого газу.

Через неуточнення Міністерством фінансів України планових призначень по державній допомозі сім'ям з дітьми область не отримала з державного бюджету 1,5 млн грн.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1304  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода