Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На Херсонщині стартує обласна культурно-краєзнавча акція «Степове намисто Херсонщини»
Відповідну інформацію надали в управлінні культури Херсонської ОДА.

Згідно повідомлення організаторами обласної культурно-краєзнавчої акції «Степове намисто Херсонщини» є: обласна державна адміністрація, управління культури і туризму обласної державної адміністрації.

Метою Акції є:

- пошук інноваційних проектів у галузі культури і туризму регіону, презентація вже існуючих культурно-історичних об’єктів та природних маршрутів області;

- впровадження нових культурно-туристичних проектів у роботу туристичних фірм регіону, розширення географії туристичних маршрутів у межах області;

- збільшення чисельності в’їзного та внутрішнього туризму на основі мережі туристичних маршрутів та новітніх інтегрованих проектів;

- закріплення позитивного іміджу Херсонщини як провідного культурно-туристичного центру у всеукраїнському масштабі, розширення можливостей виходу конкурентоспроможної культурно-туристичної продукції Херсонщини на міжнародний ринок

Акція включає у себе створення великого кола маршруту по 10 районам Херсонської області з оглядом визначних культурно-туристичних, природних об’єктів та історико-культурних пам’яток.

Акцією передбачено видання рекламно-інформаційних буклетів, картографічного матеріалу, створення відеороликів, теле та радіопередач, розміщення матеріалів у засобах масової інформації, Інтернет виданнях, організацію заходів, направлених на промоцію маршрутів, нових проектів та цікавих об’єктів. Розроблені маршрути будуть використані під час літнього оздоровчого сезону 2010 року.

У рамках проекту передбачено проведення тематичних заходів: рекламно-інформаційних турів, презентацій, фестивалів, пленерів, виставкових акцій, краєзнавчих досліджень, народних гулянь тощо.

Акція проводиться у 3 етапи

Термін проведення Акції: з 1 квітня до 31 грудня 2010 року.

І етап (з 1 квітня до 31 травня 2010 року) – підготовчий, проведення дослідницької та пошукової роботи, збір та узагальнення матеріалів;

ІІ етап (з 1 червня по 30 жовтня 2010року) - огляд та випробовування створених маршрутів, проведення прес-турів.

ІІІ етап (з 1 листопада до 31 грудня 2010 року) - підведення підсумків.

В Акції беруть участь суб'єкти туристичного підприємництва, навчальні та наукові заклади, краєзнавці, історики, народознавці, етнічно-пошукові команди, мистецтвознавці, екскурсоводи й інші юридичні та фізичні особи, що зацікавлені у підвищенні культурно-туристичної привабливості свого краю.
Вік учасників не обмежений.

Учасники Акції (творчі колективи та індивідуальні автори) нагороджуються дипломами, маршрути будуть використані під час оздоровчого сезону 2010 року та увійдуть до збірки кращих туристичних маршрутів Херсонщини і України, їх буде включено до загального великого кола маршруту «Степове намисто Херсонщини».

Фінансування проведення обласної культурно-краєзнавчої акції «Степове намисто Херсонщини» здійснюється за рахунок централізованих коштів виділених на проведення заходів в галузі культури і мистецтва управління культури і туризму обласної державної адміністрації.Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 6 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1503  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода