Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Аварію на Північному колекторі ліквідовано
Про це повідомили в прес-службі міської ради.

За повідомленням управління з громадських зв’язків міської ради в ніч з 1 на 2 квітня о 4 годині ранку сталася аварія на колекторі з провалом ґрунту в районі перетину вул.Будьонного та Миколаївського шосе.
Причиною аварії є значне замочування грунтів, викликане понаднормативним випадінням осадків протягом минулої зими.

Це спричинило підняття рівня грунтових вод та гідравлічне навантаження на труби колектора. В його результаті відбулися провали грунту, який знаходиться над колектором, попадання його у трубу та зменшення через це її пропускної спроможності.

На місце аварії разом з директором МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона» Ігорем Козаковим виїхав міський голова Володимир Сальдо.
Роботи з усунення аварії розпочаті і проводитимуться за технологією, що використовувалася при здійсненні аналогічних робіт з ліквідації наслідків попередніх аварій на Північному, Південному самопливних каналізаційних колекторах - методом санації (шляхом прокладання нових сучасних поліхлорвінілових трубопроводів всередині залізобетонних труб існуючого колектора).

Як повідомив В.Сальдо, вже відпрацьовано план регламентної заміни всіх застарілих трубопроводів міста на нові сучасні, що потребує значних капіталовкладень.

Для запобігання подібним аваріям, необхідна перекладка всього Північного колектора, що коштуватиме більше 13 млн.грн.

Тому проведення подібних робіт можливо за рахунок залучення державних або інших інвестицій. Заходи ж з усунення наслідків аварії будуть здійснюватися в оперативному порядку за рахунок резервного фонду міського бюджету, адже ситуація на колекторі міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки визнана надзвичайною. За попередніми прогнозами, заміни потребують 65 м колектора, орієнтовна вартість таких робіт – понад 218 тис.грн.

Це третя аварія на Північному самопливному каналізаційному колекторі, що виникла з 2008 року. У 2008 році за кошти міського бюджету в місцях провалів було перекладено 165 м колектора, у 2009 році – 84 м. У 2010 році в лютому аналогічна аварія з провалом грунту трапилася на цьому колекторі в районі просп. Сенявіна. На цій дільниці було перекладено 95 м труб.

За словами І.Козакова, на сьогодні в рамках робіт з ліквідації аварії виконано переключення стоків на насосних станціях каналізації з метою зменшення надходження об’ємів стічних вод у місце аварії.

Воно огороджено, складено відповідний дефектний акт, де визначені обсяги необхідних для виконання робіт. Підрядна спеціалізована організація займається закупівлею труб для санації та прочисткою місця провалу. Роботи планується закінчити за 7-10 днів.

Протяжність Північного самопливного каналізаційного колектора – 3 км 876 м, діаметр труб – 800 мм.

Об’єм стоків, що відводяться колектором – 25 тис. куб.м/сек.

Колектор відводить стоки від 257 житлових будинків (77 тис. населення), 55 підприємств, 16 загальноосвітніх шкіл, 17 дитячих садків, 3 медичних установ.


Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 2 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1714  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода