Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська облрада затвердила бюджетні витрати у ІІ кварталі 2009 року
Відповідне рішення депутати облради прийняли на останній сесії обласної ради.


Депутати більшістю голосів (61) підтримали затвердження проведення витрат з обласного бюджету в ІІ кварталі 2009 року.
Згідно з рішенням обласної ради № 1256 затверджено обсяг надання кредитів спеціального фонду обласного бюджету по Головному управлінню агропромислового розвитку обласної державної адміністрації для надання пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам у сумі 290 тисяч гривень.

Враховуючи пріоритетність окремих обласних програм, заходи яких пов’язані зі специфікою функціонування Херсонської обласної комунальної
аварійно-рятувальної служби, науково-редакційної групи книги «Реабілітовані історією», надано право Головному фінансовому управлінню обласної державної адміністрації на проведення видатків загального фонду обласного бюджету у ІІ кварталі 2010 року по регіональних програмах.

Зокрема, передбачено профінансувати запобігання виникненню та ліквідації аварій (надзвичайних ситуацій) техногенного та природного характеру і оперативного реагування на них у Херсонській області на 2010-2015 роки в сумі 221 тисяча 301 гривня.

На підготовку та видання Херсонського тому Всеукраїнської серії «Реабілітовані історією» на 2007-2010 роки буде виділено 25 тисяч 251 гривня.

Реформування та розвиток житлово-комунального господарства Херсонської області на період 2007 - 2010 років буде профінансовано з обласного бюджету у сумі 137 тисяч 724 гривні.

Головний розпорядник коштів обласного бюджету має забезпечити складання в установленому порядку тимчасових кошторисів бюджетних установ на І півріччя 2010 року та, за погодженням з Головним фінансовим управлінням обласної державної адміністрації, в термін до 01 квітня 2010 року надати їх Головному управлінню Державного казначейства України в області.

При складанні кошторисів по витратах спеціального фонду за рахунок власних надходжень бюджетних установ передбачено врахувати, що ці витрати мають постійне бюджетне призначення, яке дає право на їх провадження виключно в межах і за рахунок відповідних надходжень цих коштів, а також забезпечити їх спрямування в першочерговому порядку на заходи, здійснення яких необхідне для виконання основних функцій і які не забезпечені коштами загального фонду обласного бюджету.

Це рішення втратить свою силу при прийнятті обласною радою рішення про обласний бюджет на 2010 рік.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 2 апреля 2010   ::  Посмотрели: 987  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода