Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Херсонська облрада волає про допомогу
На ХLV сесії обласної ради депутати обласної ради до Прокуратури області та Управління Міністерства внутрішніх справ України в області з проханням вплинути на ситуацію, що склалася із збереженням закритої внутрішньогосподарської меліоративної мережі області.

Вони висловили занепокоєння тим, що в період з 2006 року і до сьогодні практично знищені, зруйновані, демонтовані трубопроводи закритої зрошувальної мережі на територіях Михайлівської, Широківської, частково Шевченківської сільських рад, та вивезені за межі Скадовського району. При цьому порушено родючий шар ґрунту на значній площі.

У зверненні зазначається, що органи місцевого самоврядування районного та обласного рівнів неодноразово звертались до правоохоронних органів, Верховної Ради України, Адміністрації Президента України за допомогою в припинені протиправних дій зловмисників.

«Однак, за скоєне так ніхто і не поніс відповідальності: правоохоронці замість того, щоб вжити негайних заходів щодо правопорушників, з незрозумілих причин зволікають з розв’язанням цієї проблеми, діють у спосіб тривалого необґрунтованого листування. І це в той час, коли від їх ігнорування протиправної діяльності – розкрадання державного майна – роками страждали не тільки селяни, а й уся Херсонщина, адже аграрна галузь – чи не найголовніша складова економічного розвитку Херсонщини, не може стало працювати без зрошення у нашому засушливому регіоні».

Акцентовано увагу на тому, що через таку недбалість та злочинну безвідповідальність правоохоронних органів області, невиконання ними своїх функціональних обов’язків, економіка Херсонської області несе чималі матеріальні збитки. І це тоді, коли останнім часом на стан сільського господарства в області негативно впливають природні явища – морози, підтоплення, затоплення, посуха тощо.

На думку депутатів ситуація з розкраданням меліоративної системи загострилася у 2009 році, коли дії зловмисників набули зухвалого характеру. А саме: «коли згідно з ухвалою Скадовського районного суду та апеляційного суду Херсонської області від 12 березня 2009 року виконавчою службою районного управління юстиції було проведено опис та накладено арешт на внутрішньогосподарську меліоративну мережу, яка знаходиться на території Шевченківської сільської ради, та заборону будь-кому здійснювати дії, що можуть призвести до втрати внутрішньогосподарської меліоративної мережі.

І в цьому випадку неодноразові звернення обласної і районної рад, Шевченківського сільського голови до органів виконавчої влади різних рівнів, органів внутрішніх справ та прокуратури щодо зупинення неправомірних дій невідомих осіб по розкопуванню та демонтажу закритої внутрішньогосподарської меліоративної мережі результатів не дали».

Під час розгляду звернення слово взяв депутат обласної ради Анатолій Жупина, який наголосив на тому, що така ситуація спостерігається і в інших районах області.

Прохання надати дієву допомогу по збереженню цілісності внутрішньогосподарської зрошувальної системи району та пропозицію вжити термінових заходів з припинення подальшої руйнації, розкрадання та знищення закритої меліоративної мережі, що може призвести до повного згортання зрошення на Херсонщині, які викладено у зверненні, підтримали 61 депутат обласної ради.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1327  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода