Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У 2009 році інноваціями на Херсонщині займалися 28 підприємств
Саме така інформація міститься у повідомленні прес-служби Херсонської ОДА.

Так згідно повідомлення протягом 2009р. інноваційною діяльністю в Херсонській області займалися 28 підприємств, або 12,2% загальної кількості промислових підприємств. Найбільше інноваційно активних підприємств налічувалося у містах Херсон та Нова Каховка (42,9% та 21,4% від загальної кількості інноваційно активних підприємств).

У 2009р. на технологічні інновації промисловими підприємствами області витрачено 90 млн.грн., що на 13,4% більше, ніж у 2008р. Найбільшу частину витрат у загальному обсязі складає вартість придбаних машин, обладнання та програмного забезпечення – 68,5% (61,7 млн.грн.).

Основним напрямком інноваційної діяльності за звітний рік була реалізація інноваційної продукції. Цим займалися 60,7% інноваційно активних підприємств. Обсяг інноваційної продукції, реалізованої протягом звітного року склав 258 млн.грн., або 3,6% загального обсягу реалізованої промислової продукції в цілому по області (за 2008р. – 257,9 млн.грн., або 4,2%).

В машинобудуванні її частка становила 10,4%, у харчовій промисловості – 3,9%. Найбільше інноваційної продукції реалізували підприємства міст Нова Каховка – 124,8 млн.грн. (48,4% загального обсягу реалізованої інноваційної продукції) та Херсон – 117,9 млн.грн. (45,7%).

У 2009р. основним джерелом фінансування технологічних інновацій були власні кошти підприємств, частка яких у загальному обсязі фінансування інноваційних робіт становила 90,4%, решта підприємств фінансувалася за рахунок кредитів.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1086  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама