Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+У 2009 році підприємства Херсонщини вклали 2653,7 млн.грн в капітальні інвестиції
Відповідну інформацію поширила прес-служба Херсонської ОДА.

Так за 2009р. у розвиток економіки області підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування вкладено 2653,7 млн.грн. капітальних інвестицій.

Найвагомішу частку з них (99,3% загального обсягу) становлять інвестиції в матеріальні активи. Інвестиції в основний капітал (у капітальне будівництво та придбання машин і обладнання) складають 78,6% загального обсягу капітальних інвестицій.

Обсяг інвестицій в основний капітал, освоєних підприємствами та організаціями області, за 2009р. становив 48% від капіталовкладень за 2008р..

Головним джерелом інвестування, як і раніше, залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 53,4% загального обсягу капіталовкладень. Частка залучених і запозичених коштів, у тому числі кредитів банків, коштів іноземних інвесторів та інвестиційних фондів, у загальних обсягах капіталовкладень становила 27,6%.

За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 8,4% інвестицій в основний капітал. Частка коштів населення на будівництво власного житла становила 6,2% усіх капіталовкладень.

У 2009р. капіталовкладення у житлове будівництво становили 178,6 млн.грн., що на 60,2% менше, ніж у 2008р. Їхня частка в загальному обсязі інвестицій в основний капітал становила 8,6%.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1314  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют
PressUA.com - свіжа преса он-лайн


Реклама
,