Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоне начались плагиатные войны
Напомним совсем недавно, а именно на последней сессии горсовета Светлана Корнилова обвинила в присвоении чужих дел себе лидера общественной организации «Херсонцы» в Алену Ротову.

Суть спора перерасчет тарифов на коммунальные услуги.

Но на этом дело не закончилось. К хору недовольных присоединились и другие общественные организации.

Прямая речь: Некоторые общественные организации Херсона не стесняются приписывать себе чужие достижения
Известно, что гражданское движение "Вiдродження Херсона" активно занимается помощью горожанам в перерасчете тарифов на коммунальные услуги. Организация добилась в судах принятия решений по перерасчету тарифов в пользу горожан.

После этого капитулировал горисполком, приняв Решение № 775 від 15.12.2009 "Про впровадження механізму перерахунку розміру плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, дотримання структури витрат, періодичності та вартості цих послуг". О чем была публикация в газете "Вiдродження Херсона" №10 от 19.12.2010. Ознакомиться с текстом публикации можно здесь.

В Херсоне начались плагиатные войны

Теперь возникает закономерный вопрос - зачем некоторые общественные организации в поисках дешевого пиара вводят в заблуждение горожан, приписывая себе чужие достижения и тратя при этом деньги на публикации в городских СМИ?
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 1 апреля 2010   ::  Посмотрели: 1077  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода