Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Депутати міської ради перевіряли виконання капітального ремонту
Про це повідомили в прес-службі міської ради.

Так згідно повідомлення відбулось засідання тимчасової контрольної комісії з перевірки виконання капітального ремонту житлового фонду м. Херсона за рахунок бюджетних коштів (в т.ч. якості, строків, відповідності витрачених матеріальних коштів фактичному виконанню робіт).

У засіданні взяли участь депутати міської ради Олександр Арав, Алла Беліченко, Федір Барулін, Юрій Кліментенко, Віктор Шост.

Ф. Барулін повідомив, що разом з представниками інспекції по нагляду за житловим фондом, обслуговуючих та підрядних організацій, брав участь у перевірці об’єктів по Миколаївському шосе, 13а, вул. Миру, 19, вул. Робочій,78 щодо відповідності кількості витрачених матеріалів виконаним роботам. За результатами перевірки встановлено, що ремонтні роботи системи опалення і водопостачання будинку по Миколаївському шосе, 13, а також з капітального ремонту системи опалення будинку по вул. Миру, 19 відповідають документам.

Зауваження виникли щодо об’єкту по вул. Робочій, 78, де проводились ремонтні роботи системи водопостачання, каналізації, опалення та загальнобудівельні роботи.

В. Шост звернув увагу членів комісії на особисті зауваження щодо якості проведених ремонтних робіт міського ліфтового господарства, відсутності дефектних актів, фінансових розбіжностей.

За результатами засідання депутати прийняли рішення про звернення до начальника управління житлового господарства С. Пінькаса щодо низки фінансових роз’яснень, проведення експертної оцінки «Херсонсервіс – ХХІ вік» щодо спроможності проведення ремонтних робіт ліфтового господарства в короткий термін; звернутись до депутатського корпусу з пропозицією рішенням сесії заборонити змінювати титульні списки без погодження з профільною депутатською комісією-повідомили у прес-службі міської ради.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 31 марта 2010   ::  Посмотрели: 2218  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

ПогодаКурс валют