Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+В Херсоне вместо Креста и храма будет парковка
Соответствующее решение приняли депутаты горсовета на своей последней сессии.

Текст данного решения подписан городским головой.Немного истории этого конфликта:


У Херсоні чергове захоплення: рейдери знищують вже храми

Ситуація у місті становиться некерованою. За останні місяці скоєно кілька резонансних захоплень землі та майна. Рейдери захоплюють все: підприємства, береги річок, будівлі жеків. Цього разу перейшли вже на храми. За вказівкою невідомого замовника у центрі Херсона був знесений двоповерховий храм, що знаходився в спільному користуванні Української Греко-Католицької Церкви (УГКЦ) та Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви в Україні (НЄЛЦ).
Про цей факт повідомив Відділ інформації Одесько-Кримського Екзархату Української Греко-Католицької Церкви.
Відділ посилаючись на декана Херсонського деканату УГКЦ о. Степан Макар та повідомляє, що робітники будівельної фірми "Парнас" знищили двоповерховий храм й освячений хрест та вирили глибокий котлован». Як повідомив отець Степан, у будівельників не було жодного дозвільного документу.

Як вважає греко-католицький пастир, причиною захоплення землі стало її зручне місце розташування. «У центрі міста земля дуже дорога, і хтось хоче на цьому нажитися», - зазначив о. Степан Макар.

«Останній раз церкви в Україні руйнували ще за Сталіна», - такими словами прокоментував факт руйнування греко-католицького храму в Херсоні Владика Василь (Івасюк), Екзарх, Одесько-Кримський. За словами єпископа, у той час, поки українське суспільство відзначало 18-у річницю Незалежності Батьківщини, вандали в Херсоні зносили хрест і церкву.«Я особисто відчув справжній шок, коли мені повідомили про знищення храму, - коментує владика Василь. - Не віриться, що таке може відбуватися сьогодні, на вісімнадцятому році Незалежності ...».

«Як тільки закінчаться свята, ми подамо позов до суду про припинення будь-яких дій до з'ясування обставин. Потім будемо відстоювати каплицю згідно з документами», - зазначив священик. «Документа про знесення не було ... Ми подали заяву в прокуратуру. Будемо зустрічатися з представниками влади».

"Але чи є в місті влада?" -"Політична Херсонщина" задає це вже риторичне питання Херсонському міському голові та Голові Херсонської обласної держаної адміністраціїДовідка відділу інформації Одесько-Кримського Екзархату Української Греко-Католицької Церкви:


У 2003 році херсонська міська влада виділила для німецької лютеранської громади 15 соток землі, по вулиці Леніна, 27, на якій протестантська спільнота спроектувала будівництво храму і будинку пресвітера. На цій ділянці був побудований двоповерховий будинок для пастиря.

Завдяки братній співпраці УГКЦ та Німецької Євангелічно-Лютеранської Церкви в 2009 році була вироблена стратегія спільного служіння віруючих обох церков в місті Херсоні, а 3 травня 2009 екзарх Одесько-Кримський Василь (Івасюк) освятив приміщення під каплицю «Перенесення мощей св. Миколая Мірлікійського» і хрест, на місці якого планується побудувати храм на честь Покрова Пресвятої Богородиці.

Політична ХерсонщинаВывод: для нашей власти материальное и духовное это слова анонимы.

Просто страшно.

От себя: в средние века подобные действия служили и предлогом и поводом для войны!
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 1  ::  Дата: 31 марта 2010   ::  Посмотрели: 2256  

Комментарий написал(a) Георгий. Опубликованно: 31 марта 2010 19:46 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 1
Комментариев: 134
ICQ: 78467367
нафиг хрюсов ! лучше капище построить !Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее