Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Відбулася ХLV сесія обласної ради V скликання (хроніка подій)
На ХLV сесії обласної ради V скликання підтримано звіт голови обласної ради про діяльність обласної ради, звіт про виконання обласного бюджету за 2009 рік та виконання програми економічного, соціального та культурного розвитку області на 2009 рік. Усього на сесії розглянуто 26 питань порядку денного.

Дискусійним виявилося питання приватизації цілісного майнового комплексу об’єкта спільної власності територіальних громад області КП «База відпочинку «Арабатська стрілка» Херсонської обласної ради. Під час розгляду питання голова обласної ради Володимир Демьохін зазначив:

- Про приватизацію мова не йде, це механізм збереження цілісності підприємства, спроба захистити його від розкрадання.

Голова профільної комісії Сергій Кіщенко відмітив, що такий вихід із ситуації, що склалася на базі відпочинку вбачають і профільна комісія, і юридичний відділ апарату обласної ради.

Питання не набрало достатньої кількості голосів. Його підтримало всього 39 депутатів.

Сесія прийняла за основу обласну програму тваринництва Херсонщини на 2010-2015 роки.

61 депутат обласної ради підтримав звернення до Генпрокуратури України та МВС України стосовно збереження трубопроводів закритої меліоративної мережі та припинення руйнації внутрішньогосподарської зрошувальної системи на території Скадовського району.

Голова ОДА Анатолій Гриценко, який взяв участь у роботі сесії облради запевнив присутніх, що усі, хто причетний до розкрадання зрошувальної системи та до покривання схеми розкрадання будуть звільнені зі своїх посад та будуть покарані відповідно до Закону України.

Депутати погодили клопотання щодо надання дозволу на користування надрами загальнодержавного значення (Херсонське родовище прісних підземних вод) АТЗТ «Херсонська кондитерська фабрика».

59 депутатів обласної ради підтримали звернення до Кабміну щодо присвоєння Херсонській бібліотеці для дітей імені Дніпрової Чайки.

Багато дискусій викликало звернення до керівництва держави щодо «Вшанування учасників боротьби за незалежність України у ХХ ст.». Ще на початку роботи сесії його пропонувалося зняти з порядку денного, проте більшість депутатів вирішила його розглянути. Народний депутат України Лілія Григорович, яка була присутня в сесійній залі, виступила проти прийняття цього звернення, аргументуючи свою позицію необ’єктивністю підходу до питання. Цієї ж думки дотримувалися депутати облради: Лариса Оленковська, Борис Сіленков та В’ячеслав Босакевич. Апелювали до них депутати Віктор Куценко, Володимир Овчаренко та Олег Мішуков. Зрештою, звернення було підтримано для подальшого направлення Президенту та Верховній Раді 49 депутатами обласної ради.

Зі словами вдячності звернувся до депутатського корпусу та до голови обласної ради Володимира Демьохіна народний депутат Юрій Одарченко, який говорив про отриману на місцях підтримку у процес повернення до державної власності ТОВ «ХМЗ».

Із вдячністю звернувся до обласної ради і міський голова Володимир Сальдо за допомогу з обласного бюджету на ремонт доріг в обласному центрі. Рішенням сесії на поточній ремонт Бериславського шосе та вул. Шовкуненко виділено з обласного бюджету 734,572 грн.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 марта 2010   ::  Посмотрели: 1449  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода