Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+Гриценко «дасть по руках» тим хто «кришує» кримінальний бізнес
«Усі, хто займався незаконною діяльністю на шкоду економіці регіону і давав дозвіл це робити, будуть притягнуті до відповідальності» - так відреагував херсонський губернатор Анатолій Гриценко на проблему знищення зрошувальної системи Херсонщини.

Всі посадові особи, які мають відношення до "кришування" в області незаконної діяльності позбудуться своїх посад»-також заявив Анаттолій Гриценко.

Про це херсонський губернатор заявив сьогодні, 30 березня, на сесії Херсонської обласної ради під час обговорення депутатами питання збереження трубопроводів зрошувальних систем на території Скадовського та інших районів області.

Як повідомив сам Анатолій Гриценко, він дав відповідне доручення правоохоронним органам. І вже є перші вагомі результати: в області арештовано більше 300 тонн металу, а 27 вантажівок, які перевозили цей метал, перебувають зараз на штрафмайданчиках.

За словами голови облдержадміністрації, до відповідальності будуть притягнуті не тільки ті, хто незаконно демонтував і вивозив метал, займався іншою незаконною діяльністю на шкоду економіці регіону, а й ті, хто давав дозвіл це робити.

Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 5  ::  Дата: 30 марта 2010   ::  Посмотрели: 1454  

Комментарий написал(a) ХБК. Опубликованно: 30 марта 2010 17:47 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 20
ICQ: --
Так ведь уже есть кому давать_----САЛЬДО и не только по рукам...http://maidanua.org/news/view.php3?key=1269810080&bn=maidan_news&site=ma
idan

Комментарий написал(a) Вольф. Опубликованно: 30 марта 2010 18:48 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Херсонский губернатор Гриценко работу начал хорошо, только нигде не слова о негодяе сальтисоне. Сальтисон наверное уже занес.

Комментарий написал(a) ХБК. Опубликованно: 31 марта 2010 18:11 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 20
ICQ: --
А к чему слова,судя по-всему он(губернатор)-человек действия,в бубен даст Сальтисонову и разгонит его молодую команду)))))))))))))))))))))

А вернее скорее не разгонит а пересадит с Ушакова на Перекопскую 10

Комментарий написал(a) Степаныч. Опубликованно: 31 марта 2010 21:12 в новости


Группа: Гости
Новостей: 0
Комментариев: 0
ICQ: --
Ну Вы ребята даете!Они ж из одной партии кто же будет Сальдо садить в тюрму?

Комментарий написал(a) ХБК. Опубликованно: 2 апреля 2010 11:01 в новости


Группа: Посетители
Новостей: 0
Комментариев: 20
ICQ: --
Уже никто никуда не идет...вчера моя подруга,а она официантка в одном престижном месте услыхала разговор Сальдона ,так вот он хвастался ,что уже все порешал с новым губернатором ,отвалил ему с полна,ВСЯ СИЛА ----В БАБКАХ,бабло перемагаэДобавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос