Розпочалась подача документів ще на кілька посад до рибоохоронного патруля Азовського басейнового управління | Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошено конкурс | Ветерани АТО отримають ліки безкоштовно | Учасникам бойових дій держава гарантує право на безоплатне санаторно-курортне лікування | Служба за контрактом – шлях до розбудови боєздатної армії | МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації | В Херсоне работает анонимная консультация для больных наркоманией |
     
Еще
 
Эксклюзивный комментарий

Блоги
Афиша

Дивись Українське


Дивись Українське
Щонеділі о 20:00


Google+На школах та дитсадочках будуть економити
Саме ці питання сьогодні обговорювали на нараді курівники міста.

Заступником міського голови Сергієм Черевко, за участі начальника управління освіти міської ради Юрія Ніконова, депутата міської ради Федора Баруліна та ін., проведено планову нараду щодо продовження орієнтування освітньої галузі міста на активне використання енергозберігаючих технологій.

Рішенням міської ради від 27.02.2009 р. №1066 було затверджено Програму першочергових заходів у сфері ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження в бюджетних закладах, визначені першочергові напрямки роботи та система мотивацій для керівників закладів освіти.

На думку депутата Ф. Баруліна, пріоритетними кроками на шляху до ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, а також економії бюджетних коштів є встановлення індивідуальних лічильників теплової енергії, регулятора подачі теплоносія (дозволить отримати до 30% економії), заміна нерентабельного газового опалення на електричне тощо.

Необхідним елементом енергоефективності є створення системи управління споживання енергоресурсів, саме тому у 2009 р. - січні 2010 р. проведено навчання працівників відповідальних за енергоносій у школах та садочках. Окрім цього, наголошено на необхідності залучення 2 енергоменеджерів, які б проводили аналіз інформації і готували пропозиції щодо енергоефективності.

Найближчим часом розглядатиметься можливість проведення енергоефективних заходів у 5 дитячих садочках та 7 загальноосвітніх закладах міста, об’єкти потребують включення до переліку планових капітальних видатків 2010 р.
Не нравится: 0, нравится: 0.


 Комментариев: 0  ::  Дата: 30 марта 2010   ::  Посмотрели: 1231  Добавить комментарий
Ваше Имя:
Ваш E-Mail: (необязательно)

Код:
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить если не виден код
Введите код:


 (Ctrl + Enter)
Интервью

Група Світового Банку сприяє впровадженню індексного страхування в Україні


На цих та інших моментах під час семінару докладно зупинявся старший спеціаліст із фінансів, провідний експерт з індексного страхування Групи Світового Банку Шадрек Мапфумо.

ПодробнееКатерина ЛЕВЧЕНКО: «Міжнародне право розглядає сексуальне насильство під час війни як військовий злочин»


Торік на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації, що діє при ГО «Ла Страда-Україна», надійшло 38 292 дзвінка.

ПодробнееОлександр Слобожан: «Спроможні громади – сильна держава»


Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан прокоментував результати виборів та дав оцінку перспективам формування об’єднаних територіальних громад.

Подробнее
Опрос
За какую партию вы проголосуете на местных выборах осенью 2015 года?

ПР
Оппозиционный блок
КПУ
НФ
Самопоміч
БПП-Солидарность
Радикальная партия Олега Ляшко
ВО Свобода
ВО Батькивщина
Правый сектор
УКРОП

Информер

Погода